Siyahi Arkadaşıyla Arasındaki Tek Farkın Saç Kesimi Olduğunu Söyleyen Güzel Çocuk: Jax

-

İnsan böyle içini ısıtan haberlerle karşılaşınca mutlu oluyor. Bu iki ufaklık aynı saç kesimini istediler, neden mi? Unilad'den derlediğimiz habere göre öğretmenleri onları ayırt edemesin diye.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/viral/these-boys...

5 yaşındaki Jax saç kesiminin en iyi arkadaşı Reddy ile eşleşmesini istedi, böylece öğretmenleri onları birbirinden ayırt edemeyecekti.

Lydia Stith Rosebush oğlunun ve en yakın arkadaşının hikayesini Facebook'ta paylaştı ve hikayenin saflığı herkesin kalbini ısıttı.

Facebook'a yüklediği fotoğrafın altına şöyle yazdı:

"Bu sabah Jax ile saçını konuşuyorduk. Ona bu hafta sonu saçını kestirmemiz gerektiğini söyledim. O da saçını Reddy'ninki gibi kısacık kestirmek istediğini söyledi. Pazartesi sabahı okula gitmek için sabırsızlanıyordu çünkü öğretmenlerine yapacakları minik şakaya göre öğretmenleri bu ikisini ayırt edemeyecekti. Aynı saç kesimiyle öğretmenini şaşırtmanın çok komik olacağını düşünmüş. Aman tanrım!!!!"

Ve tam olarak söylediğini yapıp saçını kısacık kestirdi.

Annesi devam etti: "Eğer bu nefret ve önyargının sonradan öğrenilen bir şey olduğunun kanıtı değilse de ne? Jax'in Reddy ile arasında gördüğü tek fark saçı."

Şu dünyada önemli olan yegane şey zaten saç kesimi olmalı. Nefretin getirdiği önyargının böyle güzel bir jenerasyona işlememesi ne kadar harika.

Çünkü dünya şu sıralar sadece bundan ibaret...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
drakoon

siyahi yada zenci değil. İNSAN :)

Gizli Kullanıcı

Keşke herkes çocuklar kadar güzel düşünebilse.O çocuk için gerçekten de tek fark saç kesimi zaten olması gerekende bu biz bazı şeyleri çocuklardan öğrenmeliyiz belki o zaman dünya daha iyi bir yer olabilir.

vilyimvolis

Karıncayı bile incitmem” deme! Bile’den incinir karınca; Söz söylemek irfan ister, Anlamak insan… Fuzûlî

bitchineggo

çok duygulandım çok güzel bir içerik

teouique

Biz insanlar çok garip varlıklar değil miyiz? Bir yanlışı belirtmeye çalışırken o yanlışı yapmaya devam ediyoruz.Aynısını söyleyen bir siyahi çocuk haber yapılmazken beyaz çocuk haber oluyor.

yasar-zaman

Aslinda ne kadar perisan durumda oldugumuzu gosteriyor

Başlıklar

Facebook
Görüş Bildir