Şiddetli Ağrıları İçin Gittiği Doktorda Vajinasında Bir Kaplumbağa Olduğunu Öğrenen Kadın

-

İspanyol polisi, doktorlar bir kadının vajinasında ölü bir kaplumbağa bulduktan sonra, kadını sorgulamaya başladı. Sizler için bu haberi ladbible'dan derledik. Buyurun...

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/news-britis...

Cinsel bölgesinde ve karın etrafında şiddetli ağrılar olduğu şikayetiyle doktora giden kadın, hastane görevlilerine kısa süreli bir şok yaşattı.

İsmi belli olmayan kadın, cinsel organında bulunan ve boyutları belli olmayan ölü hayvandan dolayı enfeksiyon kaptı.

Yerel bir gazete olan El Dia'nın haberine göre kadın, arkadaşlarıyla bir partiye katıldıktan birkaç gün sonra onlara iyi olmadığını söyledi.

Hasta kadın, kaplumbağanın cinsel organına nasıl ulaştığına dair hiçbir fikri olmadığını belirtti.

Arona'da bulunan El Mojon hastanesinin çalışanlarına göre kadın şu anda Ulusal Polis departmanı tarafından kaplumbağanın özel bölgesine nasıl ulaştığına dair sorgulanıyor. 

Gazetedeki diğer bir haber ise şöyle: "Görevli doktorlar kadını gördüklerinde, oldukça rahatsız duruyordu ve ada bölgesinde yaşayan kadının cinsel organında, oldukça ciddi bir enfeksiyon kapmasına neden olabilecek ölü bir kaplumbağa buldular."

Gazete görevlileri daha fazla bilgi alamadılar çünkü hastane çalışanları bilgi gizliliğinden dolayı açıklama yapamayacaklarını dile getirdiler.

Polisler ise hala kaplumbağanın oraya nasıl ulaştığını ve nasıl öldüğünü bilmiyorlar.

Son zamanlarda insanların cinsel organlarına yabancı bir cisim soktuktan sonra şiddetli bir ağrı ile hastaneye gelme durumları oldukça sıklaştı. Fakat bu kadının kendi isteğiyle yapıp yapmadığı belli değil. 

Bu yılın başlarında da Vietnamlı bir adam cinsel organına yemek çubuğu soktu ve daha sonra ağrı vermeye başlayınca 10 cmlik çubuğu çıkarttırmak için hastaneye gitti. Bunun gibi bir sürü insan var... Umarız cinsel organında kaplumbağa bulunan isimsiz kadın da şu anda iyidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolciya

salatalıkla fantezi denerken Kaplumbağada salatalığın peşinden gelmiş ve ölüme sürüklenmiş olabilir

benimkedimcoksuper

yalanciligini sikeyim

feyza-can2

Haberin iğrençliğine mi kussam, zavallı kaplumbağaya mı üzülsem, kadının yalancılığı ve iğrençliğine mi bilemedim. Gebersin orospu. Keşke ölseymiş. Hayvan fantezisi yapan her insan dışı varlık artık cidden sorgulansın bu ne tür bir vahşet ya.

armagan-gunduz

davşan uyuyakalınca demek ki.

bykzlt

Vibratör denen bir şey var hayvandan ne istediniz ruh hastaları.

Görüş Bildir