Şeyma Subaşı'nın "Sadece Şeyma" Kitabında Yer Alan Ayrıntılar ve İtiraflar Tek Tek Ortaya Çıkmaya Başladı

-

Bazı bölümleri dikkatle okuyunca kafanızdaki soru işaretleri gidiyor... 🙄

Aylar önce Şeyma Subaşı'nın bir kitap hazırlığı içerisinde olduğunu, yayınevinin bu paylaşımından öğrenmiştik biliyorsunuz.

Ha çıktı ha çıkacak derken en çok merak edilenlerden biri de kitabın adı olmuştu. "Sadece Şeyma" isimli kitap nihayet çıktı ve kitapla ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Kitabın ilk sayfasındaki şu cümleler sosyal medyada çok fazla konuşuldu. Özellikle "Acımadı ki" kısmı... "Acaba Acun'a gönderme mi yapıyor?" diye düşünenler de olmadı değil.

Kitabın sayfalarını yayınlayan Şeyma Subaşı'na birçok eleştiri de geldi. Şeyma, kitabı kendisinin yazmadığını ve edebiyatçı olmadığını da şu sözlerle ifade etti:

"Arkadaşlar kitabı ben yazmadım çok başarılı editörlerimiz yazdı. Ben hayatımı onlara anlattım. Sonra editörlerimizin isimlerini söylerim. Çok sevgiler yolluyorum onlara. Sanırım yanlış anlaşılıyor ben edebiyatçıyım da demedim."

"Sizler benim hayatımı merak ediyordunuz. Profilime haftada 130 - 140 milyon kişi profilime bakıyordu yani Şeyma kitabı sizin sayenizde çıktı. Umarım kitabı beğenirsiniz yani ne diyeyim."

Kitaptan dikkat çekici bazı cümlelere göz atalım hadi birlikte. Mesela "Bazen seni bırakıp yurt dışına gittiğim, iş görüşmelerine koşturduğum, arkadaşlarımla buluştuğum için özür dilerim ama mutlu bir anne olup seni mutlu enerjilerle sarmak için her şey"

Bu arada kitapta bir de Acun itirafı var. Şöyle demiş Şeyma:

"Yalnızdım. Fiziken ve psikolojik olarak çok yalnız. Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum. Hani her şeyin sonuna gelmiş gibi hissedersiniz ya. İşte tam o kara delik. Badem gözlü kızım sayesinde o delikten çıktım. Bazı hatalara düşsek de sonunda özgür bıraktık birbirimizi. İyi ki de yapmışız."

Şeyma'nın kitabı için sosyal medyadan gelen tepkilerden bazıları ise şöyle:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jey

Anaa kitabı mi çıkmış bunun:) ıyi yapmış piyasa zaten hep böyle kitaplarla doldu😂 merak ediyordunuz hayatını alın okuyun kitabı gizli takipçiler:) ama siz kitabı da gizli okursunuz 😂😂

josicosta

yukarıda okudum. kitabın bi bölümünde ""Bazen seni bırakıp yurt dışına gittiğim, iş görüşmelerine koşturduğum, arkadaşlarımla buluştuğum için özür dilerim ama mutlu bir anne olup seni mutlu enerjilerle sarmak için her şey" diye yazmış. bir anne olarak söylüyorum kızıma sarıldığım an fazlasıyla mutlu oluyorum. çalıştığım için günün sadece 4 saati ayrı geçiyor ve onu deli gibi özlüyorum. eve geldiğimde beni görünce attığı sevinç çığlıkları ve boynuma atlayıp sarılmasıyla bütün yorgunluğumu atıyorum enerji doluyorum.

Gizli Kullanıcı

lol

sevecenito

o nasıl bir sayfa düzeni ve karakter boşluğu seçimi?? sanki üniversitede ödev teslim ederken çok görünsün diye oynama yapmış adam gibi.... dur dur ya da ilkokul 3 öğrencisi için basılan kitaplar var, böyle yazılıyo hızlı okuduğunu kısa sürede bitirdiğini hissetsin hevesi kırılması morali düzelsin diye onlar gibi :D

turhan-akman

Kızım Acun a he derken fatura hakkında bi soru sormak aklına gelmedi yazık bana sorsaydın söylerdim.Ayrıca yazılan kitabın davası olmaz

Görüş Bildir