Şeyma Subaşı'nın Instagram'dan Son Paylaştığı Fotoğrafına Gelen Acımasız Yorumlar İnsanın Kanını Donduruyor

2.8bPAYLAŞIM

Şeyma Subaşı'nın son paylaştığı Instagram fotoğrafı, bu kez çok acımasız yorumlar aldı. Gelin detaylara birlikte bakalım...

Şeyma Subaşı biliyorsunuz bir Instagram fenomeni. Şu an 2,7 milyon takipçisi olduğunu göz önünde bulundurursak böyle bir gerçek var.

Instagram'da her anının fotoğraflarını paylaşan Şeyma Subaşı, bu kez de New York'tan bir fotoğraf paylaştı. Yani aslında rutinin bir parçasını gerçekleştirdi.

Şeyma Subaşı'nın son paylaştığı fotoğraf bu. Fakat bu fotoğrafa gelen yorumlar inanılmaz.

Gelen yorumlar, insanların gerçekten sınırlarını ne kadar aşabileceğini gösteriyordu.

Birinin diğerine rahatça "imansız" diyebildiği bir dünya...

İnsanın kendi sorumluluğunda olan ibadetle ilgili herkesin tasarrufta bulunduğu bir dünya...

Birisinin "kefenin içinde nasıl görüneceğini" merak ettiren bir acayip dünya...

"Bacaklarının cayır cayır yanması"ndan zevk alacağını söyleyenleri ortaya çıkartan bir dünya...

Aslında bu yorumlara için verilmesi gereken en net tepkiyi bu Twitter kullanıcısı vermiş olabilir.

Bakın evrendeki yerimiz tam olarak bu kadarcık. Hiçbirimiz, diğerinden daha fazla yer kaplayacak kadar önemli ve özellikli değil yani.

Dünyadaki her insanın kişisel inancı, sorumluluğu ve görevi sadece kendisiyle ilgilidir. Ve belki de bu dünyada önemli olan tek şey, iyi bir insan olmayı başarabilmektir. İnsan işe başkalarından değil, kendinde başlasa dünya ne kadar da güzel olurdu...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cileklimilfoy

geldi yine metres seviciler. seyma neyse, ona yorum yazanlar da ayni. 'seyma subasi biliyorsunuz ki bir instagram fenomeni..' hayir, seyma subasi biliyorsunuz ki Turk insaninin modernlik zannettigi yozlasmanin canli ornegi. modernlik, ne gelenek gorenekleri hice saymakla olur, ne de oruc tutmayana satasmakla. hepiniz ayni bokun farkli renklerisiniz. ramazanda sort giydi diye dolmusta dayak yiyen kiza, seyma'nin bacagina yapilan yorumlar kadar yer vermediniz. niye? o kiz unlu degil diye. biraz 'halktan' haberler yapin da yavrucaklar bu tarz yasam tarzlarini 'gercek' ve 'dogal' sanmasinlar. metreslerle 'oruc tut allahsiz'cilarin nesli keske bir an once tukense.

gaye-gaye1

Cikeklimilfoy; Seni varya ayakta alkisliyorum helal olsun sana 👏🏼👏🏼iste budur ya !!

mehmetalikaymak

bütün sütü bozuklar başkalarının hayatlarını kendileri gibi olsun isterler. ben yapmıyorsam sende yapamazsın, sende yiyemezsin, sende giyemezsin gibi. ben yapıyorsam sende yapacaksın, sende tutacaksın sende geleceksin zihniyeti bu.

kizilelma0

SİZENE AQ MİLLETİN İMANINDAN YAPACAKLARINDAN ŞEYMEYI SEVMEM AMA İSTEYEN HERŞEYİ YAPAR BU HAKARETLERİ HANGİ YÜZLE HANGİ GÜÇLE YAPABİLİYORLAR HERKESİN DERDİ DE BACAKLARI NERDEYSE SAPIKLAR

corpse-bride

bunu takıp eden 2 mılyn kısımı varmıs pess ıssızlık cok bu ulkede

gmzegomez

Bu insanların çoğu ramazan bittiğinde hayatlarına devam edecek. Bahsedilen ibadetleri kimse yapmayacak fakat başka biri bir şey yaptığında herkes Müslüman oluyor. İnsanlar başkalarının haklarına saygı duyarak istediğini yapar. Size ne??

Görüş Bildir