Sevgiliyle Çıkılan Seyahatların Ya “Allah Belanı Versin” Ya da “Sana Bir Kez Daha Aşık Oldum” Şeklinde Bitmesinin Nedenleri

-

Her insan sevgilisiyle uzun yolculuklara çıkmak, onunla hiç bilmediği yerleri keşfetmek istemiştir. Her ne kadar bizlere romantik, yapılması gereken bir aktivite olarak gelse de, bazıları için hiç de iyi sonuçlanmıyor. Sevgilisiyle seyahate çıkıp da mutlu mesut dönen varsa onlara da helal olsun diyelim. İçerimizde bu seyahatların hem “Allah belanı versin!” hem de “Sana yeniden aşık oldum.” diyeceğiniz yanlarını belirleyeceğiz. Yani hem kötü yönlerini hem de iyi yönlerini ele alacağız. 

Keyifli okumalar! 

Sevgiliyle tatile, uzun yol seyahatlerine çıkmak aslında ilişkinin bir sonraki evresidir. Artık belli bir noktaya kadar sağlam bir şekilde gelmiş, diğer evreye geçip buradaki sınavdan da tam not almak istiyorsunuzdur. Eğer geçerseniz ne ala!

Eğer ki sevgilinizle ciddi adımlar atmak istiyorsanız da uzun yol seyahatleri sizin için bir evlilik provası sayılabilir.

Öncelikle “Sana bir kere daha aşık oldum.” diyeceğiniz özelliklerden bahsedelim.

1. Sevgilinizin yaşam tarzı, eğlence anlayışı ya da karakteri hakkında bilgileri bu seyahat süresince edinirsiniz. Onun düşünceleri hakkında bol bol gözlem yapacak vaktiniz de olur.

2. Yol boyunca yaşadığınız zorlukları birbirinize kenetlenerek aşarsınız.

3. Yeni yerler keşfetmenin de mutluluğunu yaşarsınız. Birlikte şaşırır, birlikte bilgi edinirsiniz.

4. Belki de 1 günden fazla yan yana olmadığınız sevgilinizle artık günlerce beraber olursunuz ve unutamayacağınız güzel anlar yaşar, hafızanıza kaydedersiniz.

5. Herkesten uzaklaştığınız bu seyahatlerde de romantik anlar yaşayarak kendinizi keşfedersiniz.

6. Kendinizi keşfederken de çıktığınız bu yolculuk sayesinde yan yanayken daha da rahat hareket ederek birbirinize alışırsınız.

Hayal kırıklığına uğramadan geri dönmeyi başardıysanız ne mutlu size! Artık o saatten sonra sırtınız yere gelmez...

Peki hep birlikte "Allah belanı versin!" diyeceğiniz durumlara da bakalım. Tabii bunları genellikle anlayışsız arkadaşlarımız gerçekleştiriyor.

7. Öncelikle birlikte seyahate giden çiftlerin en çok yaşadığı sorun maddiyattır. "Ben daha çok para harcıyorum!" cümlesini duyduktan sonra hiçbir şeyi eskisi gibi devam ettiremezsiniz.

8. Beraber karar vermek yerine sadece sevgilinin istediği şeyleri yapmak zorunda kalırsınız.

9. Eğer bir de seyahatin alışveriş yapmak ve uyumaktan ibaret olduğunu düşünüyorsa çıldırmamak için kendinizi zor tutarsınız.

10. Yapılan aktivitelerden zevk almıyorsa artık o saatten sonra siz de her şeyi akışına bırakırsınız.

11. Etrafınızdaki insanlara karşı davranışları kötüyse de onu o an tanıdığınızı anlarsınız.

İşte bu durumlardan dolayı da "güle güle" dersiniz.

Seyahatlerde kimse rol kesemez. Herkes bi' nevi kendisi olur. Kendisi olduğunda da ya onun olumlu özellikleri daha baskın çıkar aşkınıza devam edersiniz ya da farklı olumsuz yönlerini görüp ilişkinizi bitirirsiniz. Yani, sevgiliyle seyahate çıkmak güzel olduğu kadar da riskli bir aktivite! :) 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nestathechopper2

erkek arkadaşımla sevgili olduğumuzda bir ay sonra düşük bütçeli ispanya+portekiz turu yapacaktı, ben de çocukluk hayalimi gerçekleştirmek üzere almanya'da okumak için para biriktiriyordum ve onun ispanyada otostop çektiği sıralarda belgelerimi gönderip almanya'dan kabul mektubu alacaktım. döndüğünde ise valizimi hazırlıyor olacaktım. gitmesine iki hafta kala yüzüne bakıp "sikerler" dedim ve almanya için biriktirdiğim parayla uçak bileti aldım. bir ay boyunca okul belgelerim sırt çantamda, ispanya ve portekizde tamamen otostop çekerek ve yerli insanların evlerinde kalarak, aşırı ekstrem maceralarla mükemmel bir seyahat geçirdik. seyahatin ortalarında belgelerimi gönderme zamanım gelmişti ve valencia'da caddeden karşıya geçerken "belgelerimi göndermeyeceğim" dedim. döndüğümüzde beraber eve çıktık, bir yıl sonra evlendik ve şu an almanya'ya birlikte yerleştik. hayatımda verdiğim en en en doğru karar o seyahate çıkmaktı; hala tüylerim diken diken oluyor hatırladıkça.

alwrich

Ayrılmak mı istiyorsunuz ve bir yolunu bahanesini bulamıyor musunuz?🤔 fırsat ayağınıza geldi. Hemen beraber yolculuğa çıkın 100% garanti. Çift gidiş, tek dönüş Temiz iş miss👌.

Başlıklar

Evlilik
Görüş Bildir