Sevgilisinden Ayrılınca Bukalemuna Dönen Erkeklerin Geçirdiği 12 Trip

 > -
Abone ol

Yok canııım, kimseye böyle olmuyor, biliyoruz tabi ki...

1. "Verin telefonu, arayacağım" tribi

İçip içip telefona saldırırsın, ya ararsın, bilemedin en kötü mesaj atarsın. Karşı taraf cevap vermezse gene iyi. Çünkü gelen cevap "Haydi gel yeniden buluşalım kalbim bir daha barışalım" değildir. Ama yaptın sen bunları zaten, daha iyi bilirsin ne de olsa.

2. "Acilen coşmam gerek" tribi

Sonra saçma sapan insanlara sarıyorsun, gereksiz şeyler anlatıyorsun, anlattıkça dağıtmak yerine kendin dağılıyorsun ve hooop dön birinci maddeye. Eee ne anladım ben bundan? Otur evinde dizi falan izle daha iyi. (Oturmadı)

3. "Özgürlüüük" tribi

Adeta bir cesuryürek endamıyla Mel Gibson'ın "özgüüüüürlüğğeeeek" diye kendini yırttığı sahneyi canlandırmaktasındır. "Oh be" dersin, "Oh be, özgürüm artık". Ama senin bu tribin neye benziyor biliyor musun? "Niye araban yok?" diye soran kıza, "Ne alacağım ya, bütün taksiler benim" demene. Bilmem anlatabildim mi? Ticari devam et ticari...

4. Arkadaş tesellisinden mütevellit ıssız adam tribi

"Boşver be oğlum, sana kız mı yok" ile başlayan cümle daha noktalanmadan bir de bakmışsın havuçlu tarçınlı kek yapmışsın! NOS kadar gaza getirici bir etkiye sahip bu cümle sayesinde adamların çoğu ıssız işte.

5. "Binlerce dansöz var" tribi

Ayrılığın verdiği acıyla geçmişteki tüm diğer ayrılıkların film şeridi olarak gözlerinden akmaya başlar. Nefretle dolarsın, hepiniz aynısınız dersin, Voldemort'tan beter lanetler okursun, İsmail YK'ya şarkı sözü satarsın. Geçti mi? Geçmedi!

6. "Hayatımda kimseyi istemiyorum, ben bana yeterim" tribi

Sanırsın dünyadaki beş element sende birleşmiş, üst üste 6 Star Wars bölümünü soluksuz izleyip Yoda'yla kan kardeşi olmuşsun. He-man'den sonra güç sendedir artık. Tüm dünyaya kanıtlarsın; yıkılmamış ayaktasındır.

7. "Gece online olmuşsun" tribi

Da-ya-na-maz-sın! Sosyal medyadaki takip skillerinle Amerikan filmlerindeki ajanlara pabucunu ters giydirirsin sen. Onun her bir tweetini, paylaşımını, takipçi sayısını, son görülme dakikasını stratejik olarak öyle bir hesaplarsın ki bir sonraki tweetini ondan önce atacak kıvama gelirsin.

8. İnanılmaz değişim tribi

Bu trip kızlar ve erkekler şeklinde kesin olarak ikiye ayrılıyor. Kızlar soluğu kuaförde alıp, sonradan pişman olup ayrılıktan daha fazla ağlamalarına sebep olan bir saç yaptırırken, erkekler de eski kız arkadaşlarının hep istediği ama hiçbir zaman umursamadıkları her şeyi yapmaya başlarlar.

9. "Bana her şey seni hatırlatıyor" tribi

Sokakta yürüyen onlarca insan varken, sen tutup onunla aynı parfümle resmen duş almış kişinin rüzgarında kalırsın. Arkadaşlarınla eğleneceğim diye gittiğin canlı müzikte, sizin şarkınızı söylerler. Banyoda daha önce hiç eline almadığın diş fırçasının bardağını kırarsın; içinden onun tokası düşer. Ve durum "babannemin bıyıkları olsa" benzetmesinden çok daha vahimdir.

10. "Aman yetti be! Sıradaki gelsin" tribi

Bunu yazarak benim de kendimle çelişmeme sebep olan (bkz. madde 6) bu trip; yelken sertifianı alıp denizlere açılmaya karar verdiğin an gerçekleşir. Tebrikler level atlamak üzeresin!

11. "Olmaz olmaz sevgilim, olmaz olmaz deme hiç" tribi

Karşında "denizleri aşta gel kurbanın olam" diye bekleyen başka bir kadın vardır artık. Buraya kadar iyi hoş. Ama ne yazık ki sen aniden Morpheus'un elindeki haplara melun melun bakan Neo gibi kalakalır, Murat Boz'un "Geri Dönüş Olsa" şarkısını da kendine soundtrack yaparsın.

12. "O çocuk/kız buraya gelecek!" tribi

Eveet, son trip, geleceğe dönüş. Yiğidi öldür hakkını ver demişler de, bunca level atladın, bir kuru özür dilemek aklına bile gelmedi değil mi? Yapacak bir şey yok, bu son maddeydi. Üzgünüm ama prenses "artık" başka şatoda Mario!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dzvezda

Yav he he.

Görüş Bildir