Sevgilisi Paranoyaklıkta Allahuekber Dağlarını Aşmış Aşkzedelerin En Çok Duyduğu 13 Cümle

291PAYLAŞIM

Bugünkü "Allah düşmanımın başına vermesin!" kuşağımızda paranoyak sevgililer var. 

Her lafın altında ima arar, yolda gördüğünüzde selam verdiğiniz birinden işkillenir, olur olmadık anlarda adeta bir ajan gibi sizi siz farkında olmadan sorguya çekerler. Onlarla beraber olmak epey çetrefilli bir iş sizin anlayacağınız. 

Bir de Paranoyak Sevgililer Cemiyeti üyelerinin dillerine pelesek olmuş bazı kilit cümleler var; onları her yerde ayırt edebileceğiniz.

Bu cümlelerden yola çıkarak onları yakından tanıyalım...

1. "Hmm, öyle diyorsun yani..."

media.giphy.com

Bunun alt metni bildiğiniz şudur: Her ne diyorsan yalan söylüyorsun Allaaaah'ın cezası şrfffsszzzzzzz.

2. Dışarıda bir yerde başkasıyla göz göze gelince insan nezaketen gülümser ya, işte o an bittiniz! "KİM O? NEREDEN TANIYORSUN DEDİM, YOK BELLİ ARANIZDA OLMUŞ BİR ŞEYLER!!111!!!"

Evet, maalesef, suçlandığınız şey NEZAKETEN GÜLÜMSEDİĞİNİZ İNSANLA aranızda bir cinsi münasebet geçtiği... 😖

3. "O telefon neden kapalıydı onca saat? Ne yaptın o kadar saat? Kimleydin? Bana bir haber vermek aklından geçmedi mi? O nalet arkadaşın da senle miydi?"

"LAN KAPALIYDI İŞTE ŞARJI BİTMİŞTİ" bir cevap değildir. 

Telefonun kapalılığı üzerinden açılan bu mevzuda mümkünatı yok soruların ardı arkası kesilmez. 😒

4. "Hiç yattınız mı peki..."

Bu soruya ne cevap verirseniz verin, canı neyi kabul etmek istiyorsa onu kabul edecek çünkü PARANOYAKLIĞI KENDİSİNİ ELE GEÇİRMİŞ.

5. "Yok yok, sen eskiden hiç böyle değildin..."

"Hangi eski canısı ya? Zaten 2 aydır beraberiz!!111!!" diyesi gelir insanın ama diyemezsiniz işte onun kafasında bir eski siz vardır bir de şüphelenmekte, kurmakta dağlar tepeler aştığı yeni siz ve SİZ ARTIK HİÇ ESKİ SİZ DEĞİLSİNİZİDİR.

6. "Var sende bi' haller ama bakalım!!11!!"

Var bir haller dediği de yemeği çok kaçırmışsınızdır, böyle rahat oturamıyorsunuzdur; budur yani en fazla. Bizden size tavsiye bu cümleyi duyduktan sonra bir hal olmadığını boşuna açıklamaya kalkmayın zira hiçbir şekilde ikna olmuyorlar. 😪

7. Bir yerde onun beğeneceği bir şeyi görüp almışsınızdır: "Niye aldın şimdi bunu? Bir şey yaptın dimi??!!11"

O an insanın içinden geçen: "Seninle sevgili olmuşum zaten daha ne yapacağım! 😒 😒"

8. Habersiz gelişlerde "Hoşgeldin, haber vermedin" dersiniz alacağınız yanıt şaşmaz: "NİYE, BİRİ Mİ VAR? KİM O?"

Daha kapıdan girmeden içeride KARŞI CİNSTEN birinin olduğuna inandırmıştır kendini. Yani kimsenin olmasına gerek yok, insan çat kapı kafasına göre gelmez ya işte sevgili de olunsa... Ama bunu nereden anlayacaksın sen!

9. Bir yoklama cümlesi olarak: "Ayrılmak istiyorsan söyle."

Öyle alakasız zamanlarda sizi denemek için ortaya atılan bir koz, KANMAYIN.

10. Yolda birine selam verirsiniz ve "Önceden o çocukla/kızla baya yakındınız sanırım?! Ne kadar yakındınız mesela??!!!"

NE KADAR DEDİMMM? Yüksek ihtimal hiç de yakın değildiniz ama ne fayda...

11. Bugün her zamankinden bir mesaj fazla attınız ya da aradınız mı?: "Hayırdır sen böyle bugün bi' aramalar sormalar falan??1!!"

12. Yoksa bugün bir mesaj eksik attınız ve daha mı az aradınız?: "Sen zaten bi' beni arama sorma; kim bilir ne haltlar karıştırdın bütün gün..."

Eh yani arasak bir dert, aramasak bir dert...

13. Ve son olarak ucu her yöne çekilebilen "Ne demek bu şimdi? Ne ima etmek istiyorsun? Yok yok sen başka bir şey diyorsun..."

YANİ BİR ŞEY İMA ETMEK İSTEMİYORUM, NE DİYORSAM O.

Bu sevgili tipi yeryüzünde insanı en çok yıpratan türlerde biri. Bizden size tavsiye; baktınız olmuyor, zorlamanın alemi yok. Güzel canınıza yazık! 💋

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
canbaz67

şarjım bitti bir cevap değil, bence. çevresinde annesi var babası var, kardeşi var, arkadaşları var, o da olmadı, git bakkala, gitti kontürlü telefondan haber ver yani bir şekilde haber verilir. :D :D

thoth

Birini tanıyorum sanırım (:

belphegor

Güvenmiyorsanız ayrılın olm,bu ne tatava bu ne samimiyetsizlik bu ne görmemişlik?Böyle bir tipe hiç rastlamadım aşk hayatımda,tenk gad.Fakat böyle arkadaşlarım oldu maalesef.'Niye mesaj atmıyor','kendi ülkesine gidince aldatacak kesin','kıskanmıyorsa aldatıyordur' ben bunları düşünmezken sana noluyor lan dankek deyip bıçak gibi kesmiştim muhabbeti.İlişki hala devam,o dankekle de 2 yıldır görüşmüyorum.Böyle insanlardan fersah fersah kaçın, ailenizden biri bile olsa uzak durun.Adamın ömrünü yer ömrünü.

yb-yavuz

Aptal mısınız acaba ? Ne lan bu saçma sapan insanlar.

queen-of-the-alaska

ay boylelerinden Allah korusun

Görüş Bildir