Görüş Bildir
Haberler
Sevdiğiniz Kişiye Kendisini Çok Özel Hissettirecek 11 Fikir

Sevdiğiniz Kişiye Kendisini Çok Özel Hissettirecek 11 Fikir

Bu önerilerle birlikteliğiniz; monoton bir ilişkiye değil, eğlencenin hiç eksik olmadığı mutluluk dolu bir ilişkiye dönüşecek. 😍

1. Klişeleşmiş kız kulesi yemek merasiminden ve gül yapraklarından sıkılmadın mı? O senin romantizminden zaten emin, işin biraz çılgın eğlence kısmına yönel, üzerinde düşünülmüş bir tasarı olduğu anlaşılsın.

Farklı olduğunu anladığında sana olan aşkı ikiye katlansın. 😎

2. Önünü alamadığın baş başa olma hayallerini senenin diğer 364 gününe bırak. Işıklar yandığında seninle birlikte en sevdiklerini karşısında görünce gerçekten özel olduğunu hissedecek.

Unutma arkadaşlarına değer vermen, ona değer vermen demek! 💞

3. Ufak bir ajanlıkla aynı renk ve benzer modelde giyinmenizi sağla. Arkadaşlarına da o rengi tercih etmemelerini rica et.

Kalpleri bir atanlar kalabalık içinde de fark edilsin.💑

4. Ona pastadan dansöz falan çıkarma, en sevdiği şarkı eşliğinde birlikte dans etmeyi teklif et, etraftaki bakışlara aldırıp utanıp sıkılma!

Zaten birlikte dans ederken tüm dünyadan soyutlanırsınız. ❤️

5. Özel hayatında sevgilin olabilir, fakat ona çocukluğundaki en sevdiği atari oyununda, bu kez rakip olmayı teklif edersen eminiz kabul edecektir.

Kazanan her kim olursa kaybedenden ona öpücük hediyesi koymayı unutma! 😘

6. Bu sene ona çiçek yollama, kocaman bir kavanoz alıp içerisinde en sevdiği ne kadar sakız, şeker, çikolata varsa doldur. İşte sana kişiye özel hediye!

Eminiz ki en az çikolata kadar tatlı bir ilişkiniz var... ☺️

7. Fotoğraf konseptini artık tarihin tozlu sayfalarına gömmenin zamanı geldi. Ona aşkını anlatan bir video hazırla ve devasa bir perdede izlet. Bu bir şarkı da olabilir, eğlenceli bir hikaye de...

Hem yemeğin yanında da çok iyi gider! 😋

8. Onun sevdiği filmi birlikte 825 kere izlemiş olmanız bir işe yarasın. Eğer onu çok fazla şaşırtmak istiyorsan, en sevdiği filmin kıyafetlerini giyildiği bir konsept partisi hazırla.

Yüzüklerin efendisi konseptinin hakim olduğu bir hobit partisi onun için ne kadar unutulmaz olur düşünsene! 😍

9. Müzik ruhun gıdasıdır sloganıyla harekete geç, ilişkinizin ruhunu doyurmaya oyna ve yurt dışından gelecek olan o çok sevdiği grubun konserine iki bilet ayarla.

Hiç beklemediği anda muhteşem bir sürpriz! 🎶🎶🎵

10. Parfüm, elbise, ayakkabı klişelerine takılmak istemiyorsan onun için çocukluğuna götürecek hediyeler hazırla.

Birlikte yere oturup taso oynadığınız muhteşem bir ilişki. 😄

11. Doğum günü geldiğinde; evde klişeleşmiş pasta kesme merasimleri hazırlama. Arkadaşlarınızla beraber ya da baş başa doyasıya eğlenebileceğiniz yere götür, o günün daha unutulmaz kılınmasını sağla!

Klasikleşmişlerin dışında harika bir doğum günü... 🎉🎉🎊

Tüm bunları yaptıktan sonra onu The Game’e getir ve kendi haline bırak, kendisi için tasarlanmış eğlence dolu bu akşamı zaten unutamayacak!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın