Senin Ruhun Aslında Hangi Ortadoğu Ülkesine Ait?

-
Abone ol

Genellikle savaşlarla ve kaoslarla yakından takip ettiğimiz Ortadoğu aslında tüm dinleri ve birçok kültürü barındıran rengarenk bir coğrafya. 

Bakalım senin ruhun bu güzel coğrafyanın hangi ülkesine ait!

1. Haydi başlayalım! Ruhunu bunlardan hangisiyle tanımlarsın?!

Hava
Toprak
Buz
Ateş
Su
Ağaç

2. Hayattaki en büyük korkun bunlardan hangisi?

Gerçek aşkı bulamadan ömrünü tüketmek.
Hiçbir zaman tam olarak anlaşılamamak.
Mutsuz bir ömür geçirmek.
Büyük bir yanlış anlaşılmaya kurban gitmek.
Bir savaşın ortasında kalmak.
Sevdiklerimi kaybetmek.

3. Günümüz dünyasında seni daha çok ne heyecanlandırıyor?

Toplumsal çeşitliliğe dair artan farkındalık
Teknoloji alanındaki gelişmeler
Bilgiye erişimin giderek kolaylaşması
Tıp alanındaki gelişmeler
Uzay seyahati
Gelişen çevre duyarlılığı

4. Instagram'da yapmaktan en zevk aldığın şey nedir?

5. Bunlardan hangisi senin için çok daha önemlidir?

6. Pekii seyahat ederken en büyük amacın nedir desek?

Dilimi geliştirmek
Tanıdığım herkesten uzaklaşıp yalnız kalmak
Yarın yokmuş gibi eğlenmek
Dinlenmek, dinlenmek ve dinlenmek...
Müzeleri, tarihi eserleri gezip görmek
Gittiğim yerin insanlarını ve kültürünü tanımak

7. Hangi yemek seni senden aldı?

8. Geldik son soruya. Arkanızda sizi hatırlatacak herhangi bir şey bırakma imkanınız olsa bu hangisi olurdu?

Heykel
Mimari eser
Değişim
Buluş
Fikir
Devrim

İran!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun İran'a ait! Sen hayatındaki zorluklardan tüm derslerini çıkarmış, onları süzmüş ve önüne mükemmel bir yaşam tecrübesi çıkarmış bir insansın. Seni insanlar kolay kolay üzemez. İçine kapanık gibi görünsen de inanılmaz arkadaş canlısı birisin. Bu özelliğinle insanların kalbinde önemli bir yerin var. Güçlüsün ve bu gücünün kıymetini biliyorsun. Seni ezmeye, küçümsemeye ve hor görmeye çalışanların karşısında dimdik duruyorsun. Ve insanlar sana karşı geri adım atmak zorunda kalıyorlar!

Katar!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Katar'a ait! Sen hayatında zarafet ve kalite arayan sofistike bir insansın! Klas bir insan olduğunu yaptığın her işte, aldığın her eşyada, gittiğin her yerde gösteriyorsun. Gelişmeye açık, yenilikleri takip eden, yeni bilgileri öğrenmek adına elinden geleni yapan bir yapın var. Bu merakçılığın ve azmin seni başarılı kılan özelliklerin başında geliyor. İnsanlar arasında parmakla gösterilir bir hale geliyorsun tabii ki böylece!

Lübnan!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Lübnan'a ait!  Sen insanları mıknatıs gibi çeken karizmatik bir kişiliğe sahipsin! Senin için yeni şeyler denemek, macera dolu bir yaşantı sürmek her şeyden önemli. Biraz adrenalin, hatta biraz tehlike senin yaşamının kaçınılmaz bir parçası. Sen de hayata böyle tutunuyorsun ki en iyisini yapıyorsun. Tekdüzelik, basitlik sana göre değil. Sen meraklısın, heyecanlısın, enerjiksin. Hayatın tadını en güzel sen çıkarıyorsun!

Mısır!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Mısır'a ait! Enerjik, hayat dolu, renkli, uçlarda yaşayan bir insansın. Adrenalin ve tehlike senin ruhunda var ve bundan çok hoşlanıyorsun. Bununla beraber rahat, kendini ve hayatı çok ciddiye almayacak kadar öz güveni yüksek bir insansın. Çok para harcamadan da hayatın tadını çıkarabilecek kadar yaşama sanatı biliyorsun! Bu yüzden sen tam bir Mısırlısın!

Fas!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Fas'a ait!  Sen, karizmatik, zeki ve meraklı bir insansın! Muazzam bir merak duygusuna sahipsin ve yeni bilgiler edinmek için karşı konulamaz bir açlık duyuyorsun! Dünyayı keşfetmek, dünyadaki farklı kültürleri keşfetmek senin için çok önemli. Kazablanka kenti gibi yerler kesinlikle senin meraklı ve maceracı ruhunu doyuma ulaştıracak!

Suudi Arabistan!

Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Suudi Arabistan'a ait! Sen hatalarından ders çıkaran ve bunları bir daha yapmamak adına elinden gelen her şeyi yapabilecek bir insansın. Zor günler geçirdin evet ama artık güzel günlere yürüyorsun. Baskılar, zorluklar seni yıldırmadı daha da güçlendirdi. Bundan sonra senin önünde kimse duramaz. Yürü be!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
king_of_sparta

Katar! Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Katar'a ait! Sen hayatında zarafet ve kalite arayan sofistike bir insansın! Klas bir insan olduğunu yaptığın her işte, aldığın her eşyada, gittiğin her yerde gösteriyorsun. Gelişmeye açık, yenilikleri takip eden, yeni bilgileri öğrenmek adına elinden geleni yapan bir yapın var. Bu merakçılığın ve azmin seni başarılı kılan özelliklerin başında geliyor. İnsanlar arasında parmakla gösterilir bir hale geliyorsun tabii ki böylece!aynen öyle👍

azra-sener

Mısır!

nurcii

Lübnan ! Sen meraklısın, heyecanlısın, enerjiksin. Hayatın tadını en güzel sen çıkarıyorsun!

alsu

Mısır! Verdiğin cevaplara göre senin ruhun Mısır'a ait! Enerjik, hayat dolu, renkli, uçlarda yaşayan bir insansın. Adrenalin ve tehlike senin ruhunda var ve bundan çok hoşlanıyorsun. Bununla beraber rahat, kendini ve hayatı çok ciddiye almayacak kadar öz güveni yüksek bir insansın. Çok para harcamadan da hayatın tadını çıkarabilecek kadar yaşama sanatı biliyorsun! Bu yüzden sen tam bir Mısırlısın!

linda-samuel

Mısır

Görüş Bildir