Senin Kişiliğin Hangi Özelliklerin Birleşimiyle Oluşmuş?

 > 
6.6bPAYLAŞIM

Acaba kişiliğini oluşturan asıl özelliklerin hangileri, hangi özelliklerinin birleşimi sonucu senin karakterin ortaya çıkmış merak ediyor musun? O zaman çok doğru bir yerdesin! Hadi testi çöz ve hemen öğren!

1. İlk olarak: Bu mekan sana ne kadar rahatlatıcı geldi?

2. Yalan söylemeye ne kadar yatkınsın?

3. Peki bu çifti ne kadar etkileyici buldun?

4. Kitap okumayı ne kadar çok seviyorsun?

5. Bu görüntü senin için ne kadar heyecan verici?

6. Peki bu görüntü sana ne kadar ilham verdi?

7. Bu görüntü sana ne kadar korkmuş hissettirdi?

8. Bu adama para verme olasılığın kaç?

9. Peki bu görüntü kalbini ne kadar ısıttı?

10. Son olarak: Çocukluk arkadaşlarının ne kadarlık bir kısmıyla hala görüşüyorsun?

Yaratıcı ve tutkulu!

Sen bir kere gerçekten son derece eğlenceli bir insansın; senin yanında sıkılan insanın aklından şüphe ederiz, o derece! Ayrıca o kadar yaratıcısın ki bir iki çöp parçasını bile eşsiz sana eserlerine çevirebilirsin. Bunda elbette yaptığın her işe tutkuyla bağlanmanın ve kendini tam anlamıyla adamanın da payı büyük. Son olarak hayatında düzen isteyen ve planlı, organize bir hayat yaşamayı tercih eden bir insan olduğunu söyleyebiliriz!

Optimist ve sıcak!

Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en optimist insanlardan birisin: Hayatın her anında güzellikleri bulmayı ve daima pozitif kalmayı başarabiliyorsun. Açıkçası bunu nasıl yaptığını merak ediyoruz, çünkü depresif insandan geçilmeyen günümüzde bu denli optimist kalabilmek oldukça zor zanaat! Ayrıca inanılmaz sıcakkanlısın; insanlar üzerinde yarattığın etki muhteşem, seninle tanışan seni anında seviyor. Çünkü senin son derece tatlı ve az biraz da baştan çıkarıcı bir havan var. İkisini aynı anda nasıl yapıyorsun buna da şaşıyoruz azizim! Son olarak içinde doğuştan gelen bir romantizm olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz!

Huzurlu ve korumacı!

Sen bu dünyada huzurlu aurasını korumuş yegane insanlardan birisin. Senin yanına gelen de senin aurandan anında etkileniyor; bu yüzdendir ki insanlar senin üzerlerinde adeta bir terapi etkisi oluşturduğunu söylüyor. Ayrıca sevdiklerine karşı son derece korumacısın: Birinin kılına zarar gelsin yakar yıkarsın her yeri. Senin gibi bir dosta sahip olmayı herkesin isteyeceğine şüphemiz yok!

Sadık ve bilge!

Sen bir insanın sahip olabileceği gerçekten en sadık dostsun. Ne olursa olsun hiç kimseyi arkasından vurmaz, verdiğin sözlerin daima arkasında durursun. Ayrıca yıllar geçtikçe daha da büyüleyici bir hal alan bilgeliğin ise insanları kendine hayran bırakıyor. Yaşadığın her olayı kendine bir ders olarak alıyor ve aynı zamanda gelişmeni sağlayan birer fırsat olarak görüyorsun. Bütün bunlar birleşince de çevrende hem en çok saygı duyulan hem de güvenilen insan sen oluyorsun!

Güçlü karakterin herkesi sana çekiyor!

Sende öyle bir duruş, öyle bir karakter var ki insanları kendine adeta bir mıknatıs gibi çekiyorsun. Adeta herkes senin etrafında olmak, bir şekilde seninle bir bağ kurmak istiyor. Haksız da sayılmazlar: Senin gibi vefalı, zeki ve eğlenceli bir insanı kim hayatında istemez ki? Ayrıca her ne olursa olsun bozmadığın çizgin ve ödün vermediğin güçlü karakterin bunun en büyük sağlayıcıları!

Merhametli ve anlayışlı!

Sana bir şey söyleyelim mi: Sen bir gün dünyanın en iyi ebeveyni olabilirsin, hatta belki şimdiden öylesin, orasını bilemeyeceğiz. Fakat bunu nereden mi biliyoruz: Çünkü sen bu dünyadaki en merhametli ve sevgi dolu insanlardan birisin. Sevdiğin kişilerin gözünün içine bakar, onları tüm kalbinle sarar sarmalarsın. Ayrıca son derece anlayışlı ve düşüncelisin: Kimseyi kırmamak için elinden gelen her şeyi yapar ve hiç kimseye boş yere kızmaz, küsmezsin. Ayrıca birilerine hediye almak için illa özel bir gün olmasını beklemez, sırf sadece mutlu etmek için bile bir sürü şey alabilirsin sevdiklerine.

Çetin ceviz!

Sana bir şey söyleyelim mi: Sen tam bir çetin cevizsin! Hırslısın, hem de inanılmaz hırslı. Kafana koyduğun bir şeyi öyle ya da böyle mutlaka yapar, kimsenin de seni engellemesine izin vermezsin. İnanılmaz bir rekabet tutkunun olduğunu da söylememiz lazım: Karşında seni zorlayan bir rakip olduğu zaman potansiyelin ve motivasyonun anında iki katına çıkıyor. Bu da seni yenilmesi imkansız bir rakip haline getiriyor.

Tükenmeyen enerji!

Senin enerjin gerçekten hiç tükenmiyor: Adeta güneş enerjisiyle çalışıyorsun! Sürekli hareket halindesin; sürekli bir şeyler yapmak, sürekli maceralara atılmak istiyorsun. Ayrıca tam bir eğlence düşkünüsün. Hayatı sürekli parti havasında yaşıyor, ciddi anlamda her anını eğlenceli bir hale getirmeyi başarıyorsun. Hayat sana güzel be güzel kardeşimiz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selin.anli

Sadık ve bilge! Sen bir insanın sahip olabileceği gerçekten en sadık dostsun. Ne olursa olsun hiç kimseyi arkasından vurmaz, verdiğin sözlerin daima arkasında durursun. Ayrıca yıllar geçtikçe daha da büyüleyici bir hal alan bilgeliğin ise insanları kendine hayran bırakıyor. Yaşadığın her olayı kendine bir ders olarak alıyor ve aynı zamanda gelişmeni sağlayan birer fırsat olarak görüyorsun. Bütün bunlar birleşince de çevrende hem en çok saygı duyulan hem de güvenilen insan sen oluyorsun!

hasan-yilmaz27

Yaratıcı ve tutkulu! Sen bir kere gerçekten son derece eğlenceli bir insansın; senin yanında sıkılan insanın aklından şüphe ederiz, o derece! Ayrıca o kadar yaratıcısın ki bir iki çöp parçasını bile eşsiz sana eserlerine çevirebilirsin. Bunda elbette yaptığın her işe tutkuyla bağlanmanın ve kendini tam anlamıyla adamanın da payı büyük. Son olarak hayatında düzen isteyen ve planlı, organize bir hayat yaşamayı tercih eden bir insan olduğunu söyleyebiliriz!

aymrx

Sen bu dünyada huzurlu aurasını korumuş yegane insanlardan birisin. Senin yanına gelen de senin aurandan anında etkileniyor; bu yüzdendir ki insanlar senin üzerlerinde adeta bir terapi etkisi oluşturduğunu söylüyor. Ayrıca sevdiklerine karşı son derece korumacısın: Birinin kılına zarar gelsin yakar yıkarsın her yeri. Senin gibi bir dosta sahip olmayı herkesin isteyeceğine şüphemiz yok!

nilufer-aydin

Çetin ceviz! Sana bir şey söyleyelim mi: Sen tam bir çetin cevizsin! Hırslısın, hem de inanılmaz hırslı. Kafana koyduğun bir şeyi öyle ya da böyle mutlaka yapar, kimsenin de seni engellemesine izin vermezsin. İnanılmaz bir rekabet tutkunun olduğunu da söylememiz lazım: Karşında seni zorlayan bir rakip olduğu zaman potansiyelin ve motivasyonun anında iki katına çıkıyor. Bu da seni yenilmesi imkansız bir rakip haline getiriyor.

rana0

Tükenmeyen enerji! Senin enerjin gerçekten hiç tükenmiyor: Adeta güneş enerjisiyle çalışıyorsun! Sürekli hareket halindesin; sürekli bir şeyler yapmak, sürekli maceralara atılmak istiyorsun. Ayrıca tam bir eğlence düşkünüsün. Hayatı sürekli parti havasında yaşıyor, ciddi anlamda her anını eğlenceli bir hale getirmeyi başarıyorsun. Hayat sana güzel be güzel kardeşimiz! (((Yine bildi yahu)))

Görüş Bildir