Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Boyunu Tahmin Edebilecek miyiz?

-

Onedio Müneccim Ekibi bunu da yaptı: Boyunu tahmin ediyor! Hadi bakalım...

1. Cinsiyetin?

Kadın
Erkek
Net bir cevabım yok!

2. İnsanlar boyun hakkında yorum yapar mı?

3. Mutfaktaki üst raflara ulaşmak için merdiven kullanıyor musun veya merdiven olsa iyi olur diyor musun?

4. İnsanlar genelde senin olduğun yaştan büyük veya küçük gösterdiğini düşünür mü?

Çok büyük gösterdiğimi söylerler
Büyük gösterdiğimi söylerler
Yaşımı gösterdiğimi söylerler
Küçük gösterdiğimi söylerler
Çok küçük gösterdiğimi söylerler

5. Annenden uzun musun diye sorsak!..

6. Peki ya, babandan?

7. Boyun, kıyafet alışverişini zorlaştıran bir unsur mu?

Özel kıyafet diktiriyorum
Çok büyük boy giyiniyorum - Çocuk reyonundan giyiniyorum
Sadece bazı kıyafetlerde zorlanıyorum
Hayır değil

8. Son olarak... Boyunun daha uzun veya daha kısa olmasını ister miydin?

Çok daha uzun
Daha uzun
İyi böyle
Daha kısa
Çok daha kısa

1.93'ün Üstündesin!

Verdiğin cevaplara göre senin boyunun 1.93'ün üstünde olduğunu tahmin ediyoruz. Çoğu kişi senin boyuna imrense de, aslında çok da çilesini çekiyorsun. Tamam her ortamda fazlasıyla dikkat çekiyor olabilirsin ama evlere, arabalara, kıyafetlere de sığmıyorsun, sayın sırık :)

1.88 - 1.93 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.88 - 1.93 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Öncelikle boyunun çok suistimal edildiğini söyleyebiliriz: Sırf uzunsun diye, en üst raflardaki şeyleri hep sen alıyor, perdeleri hep sen takıyorsun. Ancak bizce boyunun uzunluğu süper: Ne dengesiz uzunluğa, ne de dikkat çekmeyen vasat kısalığa sahipsin: Tam kararında...

1.80 - 1.85 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.80 - 1.85 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Bizce senin boyun tam ideal. Ne çok uzun, ne de çok kısa. Kıyafet bulmada sıkıntı: Yok; Boyuna göre eş bulmada sıkıntı: Yok; Otobüste üst demirden tutmada sıkıntı: O da Yok! Daha ne olsun...

1.73 - 1.78 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.73 - 1.78 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Bizce dünyanın en standart boyu 1.73 - 1.78 arasıdır. Bir kere ne kısadır, ne de uzun. Çok fazla dikkat çekmez ama sen zaten boyunla dikkat çekmek isteyen bir insan değilsin; senin boyuna gelene kadar dikkat çeken o kadar çok şeyin var ki!..

1.65 - 1.70 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.65 - 1.70 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Bir kadın için en güzel boya sahipsin. İstediğin zaman, yüksek topukluları çekip etkileşimini alıyorsun, istediğin zamansa sporları çekip normal boyuna dönüyorsun. Zaten bütün modacıların kıyafetleri de sana göre. Oh be, dünya sana güzel :)

1.57 - 1.63 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.57 - 1.63 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Bizce bir kadının olup olabileceğin en standart boydasın. Gayet idealsin yani! Hatta yüksek topukluyla bildiğin uzun olduğun bile olabiliyorsun. Kendini seviyor, omuzlarından öpüyorsun; haklısın da :)

1.50 - 1.55 Arasındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.50 - 1.55 arasında olduğunu tahmin ediyoruz. Ara sıra boyunun uzunluğu "kısa- bodur-cüce" gibi müptezel esprilere meze olsa da, bizce kısa falan değilsin: Hem kısa olsan ne olacak; minyonsun ve her zaman yaşından 5 yaş küçük göstereceksin. Ayrıca seninle dalga geçmeye çalışanların kendisi sanki 2.00'lık İskidinav. Herkes ilk önce kendine bakacak :)

1.50'nin Altındasın!

Verdiğin cevaplara göre, senin boyunun 1.50'nin altında olduğunu tahmin ediyoruz. Bilimsel araştırmalara göre, 1.50'nin altı cüce olarak bilinir; evet sen de çok kısasın ve yapacak bir şey yok! Kıyafette sıkıntı yaşıyorsun, değil üst raflara, çekmecelere bile yetişmekte zorlanıyorsun ayrıca. Ancak boyunun handikapları olduğu kadar, avantajları da var: Bir kere kısa dediğin zehir gibi zeki olur (senin gibi); sonra yaşından bir 10 yaş daha genç gösterir. Kısa olmak iyidir iyi; şeyyapma çok fazla :)

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-tmbk

Boyum 2.03 Buçuk 1.90-1.96 Dedi ? :D

abdullah-enes-dasdemir

boyum 1.74 1.80-1.85 söyledi

emirhan-caliskan7

2.02 boyundayım

alper-dogan13

bazı arkadaşlar sanırım boyundan büyük işler yapıyor sanırım sjsjsjsk

alper-dogan13

bildi valla 180-185 helâl OLSUN. bazı arkadaşlar sorulara sacma salak cevap verip bilemedi demesin sjsjwjk

Görüş Bildir