Şehirler Arası Otobüs Yolcuğu Yaparken Yaşadıkları Komik ve İlginç Olayları Anlatan 21 Takipçimiz

749PAYLAŞIM

Okurken otobüsün o ağır kokusu geldi burnuma. 😂

Twitter'dan takipçilerimize şehirler arası otobüs yolcuğu yaparken yaşadıkları komik ve ilginç olayları sorduk.

1. Otobüs anılarınızı hatırlatacak cevapları sizler için derledik;

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. Hadi ben de anlatayım: 4 numaralı koltukta uyuduğum sırada şoför yellenince yerimden sıçramıştım. Adamla göz göze gelmiştik direkt. Sonra hiçbir şey olmamış gibi ben yatmaya o da sürmeye devam etmişti.

Sizin bu tarz anılarınız var mı?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
canbaz67

Bir keresinde yanıma bir kız oturdu, kız sanırım öğrenci, arkadaşları uğurlamaya gelmiş, bunla dalga geçiyorlar, gülmeler falan sonra anlaşıldı ki, ben yanlış otobüse binmişim :)

canbaz67

Bir keresinde yanıma, sarhoşun biri oturdu, yol boyunca uyudu (9,5saat). Hayatımın en güzel yolculuğuydu.

ugur-karasu

Bir de rahat seyahat etmek için iki koltuk aldığım bir gün moladan dönüşte koltuğumda bir anne iki çocuk bir de bebek bulmuştum. (Bir dönem otobüslerin yoldan da yolcu alıp, ayakta seyahat ettirdiği olmuştu) Muavine söylendim ettim, kadın en sonunda sana bir zararımız olmaz oğlum otur dedi. Kabullendim ben de vicdan mıdır nedir artık.. kalan 85 Km yolu kucağımda bebek piş pişleyerek bitirmiştim.

ugur-karasu

2004 yılı olması lazım, İstanbul'dan Edirne'ye gidiyorum. Yanımda bir amca çok hoş sohbet. Dedim yol güzel geçecek, velhasıl öyle de oldu. Muhabbette öğrendim Edirneli olduğunu fakat ile giriş yaptıktan sonra ''vay be çok değişmiş'' ''otogarı nereye taşıdılar şimdi'' falan filan diyince sordum ''amca ne zamandır gelmedin, neredeydin'' şeklinde. 20 senedir cezaevindeydim dedi. Bir de neden dedim tabi, en yakın iki arkadaşını bıçakla öldürmüş, ''gençlik işte'' dedi..

kenanizm_1986

Kayınpederler İstanbuldan Karabüke bize misafirliğe gelmişlerdi. Birkaç gün sonra geri dönecekleri zaman otobüsteki koltuklarında başkalarının olduğunu farkettiler. Önce muavinle sonra da bilet kesen adamla beya hararetli kavga ederken havada salladığı bilet gözüme çarptı. İnceleyince BABA DUR DÖNÜŞ BİLETİNİ DE KARABÜKE ALMIŞSIN dedim:)

ceylan-cirik

😂😂😂

Görüş Bildir