Görüş Bildir

Sedat Peker'den Yeni İddia: 'Bürokratlar, İş İnsanları ve Siyasiler Fuhuş ve Kokain Partileri Veriyor'

Anasayfa > Gündem

Suç örgütü lideri Sedat Peker dikkat çeken iddialarda bulundu. Twitter’dan paylaşımda bulunan Peker, Ankara ve İstanbul’da siyasetçilerin ve bürokratların kokain ve fuhuş partileri verdiğini iddia etti.

Daha önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) ile ilgili “uyuşturucu ve fuhuş partileri” iddialarıyla paylaşımlarda bulunan Peker, benzer olayların Ankara ve İstanbul’da da yaşandığını iddia etti. Ankara’da lüks bir otel adı veren Peker, İstanbul’da da bir otel ve rezidansı işaret ederek, siyasetçiler ve bürokratlar için fuhuş ve kokain partisi verildiği iddia etti.

Peker'in yeni iddiaları şu şekilde:

Peker'in yeni iddiaları şu şekilde:

“Bütün zenginler, siyasetçiler, bürokratlar orada. Bu senenin Nisan – Mayıs aylarında otelin lobisinde bulunan bir bürokrat bayanın gördüklerinden rahatsız olması üzerine polisi aramasıyla otele fuhuş baskını yapılmıştı. Bununla ilgili haberleri internetten sildirebilmiş olsalar da poliste resmi kayıtları mutlaka duruyordur. Onları yok edemezler (Eğer yok edilmişse bu çok daha büyük bir skandal. O zaman ortalık daha da şenlenir.). Bu otelin ilk katlarında Rus bayanlar müşteri olarak kalıyor. Bazen de orta katları kullanıyorlar. Otele gelen zengin iş adamlarımız, siyasetçilerimiz, bürokratlarımız otelin lobisinde işlerini hallederken bazı otel personellerinin aracılığıyla kadınların odasına çıkıyorlar.”

Aynı otelde devlet kademesinin de toplantı yaptığını belirten Peker, şunları kaydetti:

Aynı otelde devlet kademesinin de toplantı yaptığını belirten Peker, şunları kaydetti:

“Bu otelde İçişleri Bakanlığı’nın ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bazı çalışma toplantıları da yapılıyor (NE KADAR ACAİP DEĞİL Mİ?). Bölge idare mahkemesi başkanımız Sayın Esat Toklu da bu otelin müdavimlerinden. Hem başka kimler var kimler.”

Peker ayrıca, partilere katılanların listesinin elinde olduğunu ve yalanlanması durumunda açıklayacağını belirtti:

Peker ayrıca, partilere katılanların listesinin elinde olduğunu ve yalanlanması durumunda açıklayacağını belirtti:

“Şunu söylemeyi unuttum. Sakın ola beni yalanlamaya kalkmayın. Bilirsiniz bu işlerde çok iyiyim, adamı tüm dünyaya rezil ederim. Partilere katılanların ve müdavimlerin isim listesi bende. Biraz Whatsapp yazışması, birkaç kayıt da var. Tekrar söylüyorum, sakın beni yalanlamaya kalkmayın. Ayrıca bütün ülke fuhuşa, kokaine batmış demesinler diye daha elimde bulunan yüzlerce yerin ismini yayınlamadım. Amacım ülkeye zarar vermek değil, hızlıca bu iğrençliklere son verilmesi ve de sahte kahramanlık yapanların, metruk binaları yıkın diyenlerin akıllı olması içindi.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
124
55
29
15
11
10
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Franklin D. Roosvelt

Bunlar zaten herkesin az çok tahmin ettiği şeyler,.Sen bize görüntü, video kanıt gönder.

Mysterious Lion

Kimilerimiz zaten biliyorduk bunların eskortlar ile ilişkisi olduğunu ve hatta malum kişilerin eşlerinin yanında bile birilerine belli tacizlerde bulunduğunu... Devamını Gör

Burak

gariban bi üçlü marihuanayla yakalansa ağzına ederler ama zenginlere dokunamıyorlar tabi. bu ülkede adalet de kişiye göre düzen de kişiye göre. adamınız vars... Devamını Gör