Şarkıcı Lara'nın İnanılmaz Değişimi Yetmiyormuş Gibi Bir de Dudak Ameliyatı Fotoğrafıyla Şok Olduk

387PAYLAŞIM

Bu kadını uzaylılar kaçırıp yerine başka birini koymuş olabilir mi? Sadece soruyorum..

Biz diyelim "Alem biliyor adam değilsin", siz deyin "Aşkta dertler katmer katmer"... Şarkıları hatırlayanlar hemen "Bunu Lara söylüyor" dediler bile. Haklılar..

2000'li yılların başında tanıdığımız bu güzel kadının epey bir hayran kitlesi vardı, hâlâ daha var. Fakat Lara'ya bir güncelleme geldi, hayranları bile onu tanımakta zorlanıyor.

Buyurun karşınızda Lara Croft filminden fırlamış Angelina Jolie değil, şarkıcı Lara. Kendisi estetik müdahalelerin nimetinden sonuna kadar faydalanmış gördüğünüz gibi.

O köşeli yüz şekli gitmiş, yerine oval bir surat gelmiş. İnce dudaklara da bye bye demiş gördüğünüz gibi, hatrı sayılır bir dolgu görüyoruz.

Gözlere de lens takmış ama Allah için olmuş yani, epey iyi olmuş.

Kirpiklere yapılan eklemeleri herhalde bizim söylememize gerek yok, görmemek için kör olmak lazım zira.

Yani aslına bakarsanız hiç fena görünmüyor Lara, hatta epey de çekici. Yalnız dudak şişirme konusunda biraz ileri gittiğini düşündü herhalde ki, geçen gün o dudaklarla vedalaştı.

Instagram hesabından dudak küçültme ameliyatı geçirdiğini "Sonunda dudaklarım küçüldü" notuyla paylaştı. Şu an gördüğünüz fotoğrafta tam olarak 30 tane dikiş var. Düşününce bile insanın içi bir tuhaf oluyor.

Lara'nın değişiminde şaşırılacak o kadar çok şey var ki, dudaklar belki de en son sırada gelir. Var mı aranızda dudak inceltmek için 30 tane dikiş yiyecek gözü karalar? Ben cevap vereyim: Mümkün değil yaptırmam!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
n-n

insanlar doğuştan farklı yüz hatlarına sahip olurlar. Nedir bu herkesin bir-birinin aynı olma çabası anlamıyorum ki

n-n

çok güzel olmuş ama herkes aynı artık ya. 3-4 tane kadın tipi var sadece.

renklipanda

bu da ötekilere benzemiş. aynı fabrikadan fırlamış gibisiniz. benzer elbise giyip pişti olunca bunalıma girersiniz ama hepiniz benzer bedenlerin içinde farklı ruhlar olarak mutlu musunuz gerçekten? yan yana koysak hanginiz kimsiniz anlayamayacağız. Ya bırak o köşeli yüz senin farkın olsun, bırak o ince dudaklar senin fiziğinin özelliği kalsın.

zeyzeyy5

Ama çok güzel olmuş gerçekten

mad.crazy

Estetikler KATMER KATMER hahahah

Görüş Bildir