Görüş Bildir
Haberler
Sana Söz'ün Ömer Komiseri Erkan Petekkaya Dolandırıldığını Açıkladı! Hala Paramı Alamadım...

Sana Söz'ün Ömer Komiseri Erkan Petekkaya Dolandırıldığını Açıkladı! Hala Paramı Alamadım...

GNS
27.11.2021 - 19:45

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Paramparça, Dila Hanım gibi ekranların sevilen dizilerinde başrol olarak yer alan başarılı oyuncu Erkan Petekkaya dolandırıldığını açıkladı. Konuk oyuncu olarak katıldığı Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteriyle herkesin yüreğine dokunan Petekkaya, şimdilerde Star TV'nin Sana Söz adlı başarılı dizisinde Ömer Komiser'i canlandırıyor. Verdiği röportajla herkesi şaşkına çeviren Petekkaya nasıl dolandırıldığını anlattı. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sana Söz dizisinin Ömer Komiseri sevilen oyuncu Erkan Petekkaya, kazanımlarını ticarete yatırdığını açıkladı. Yaptığı seçimlerin pek doğru olmadığını belirten Petekkaya, bu konuda iyi olmadığını ve dolandırıldığını ifade etti. İşte detaylar...

Ticaret Bana Göre Değil

Ticaret Bana Göre Değil

Oyunculuk kariyerinden kazandığı parayı ticarete yatıran ünlüler isimlerden olan Erkan Petakkaya, 2.5 yıl önce nasıl dolandırıldığını anlattı. Profesyonel dolandırıcılara denk geldiğini anlatan 50 yaşındaki oyuncu, 'Ticaret bana göre değil' itirafında bulundu.

Şimdilerde Star TV'de ekranlara gelen 'Sana Söz' adlı dizide 'Ömer Komiser' karakterini canlandıran Erkan Petakkaya'nın, Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin'e verdiği röportajdan bir bölüm şöyle:

Mutlu bir insan mısınız? 

Biraz çabuk parlarım ama çabuk da sönerim, hemen geçer. Asla kindar değilim. Hata yaptıysam özür dilerim. Kimselere yanlış yapmam. Yaptıysam da asla bilerek yapmamışımdır. Hayatı seviyorum, dünyayı gezmeyi seviyorum. Karım ve çocuğumla 30'dan fazla ülke gezdik. Hayalim tekneyle dünyayı gezmek, dilerim bunu yapabilirim.

Bunlar Yıpratıcı Şeyler

Bunlar Yıpratıcı Şeyler

'Kırmızı Oda' dizisindeki 'Sadi' karakteriyle izleyenlerin yüreğine dokundunuz. Bu kadar sahici oynamayı nasıl başarıyorsunuz? 

'Sadi' karakteri beni de çok etkiledi. Meslek hayatımda çok özel bir yeri oldu. Büyük bir zevk ve keyifle oynadım. Seyirci de çok beğendi ve çok mutlu oldum. Nasıl bu kadar sahici oynuyorum sorusunun yanıtı zor çünkü bu benim mesleğim. Çok severek yaptığım işim.

Hep başarılı işlerde gördük sizi. Tutmayan bir iş sizi üzer mi? 

Bir dizinin tutup tutmayacağını anlamak artık zor. Sanki göle maya çalıyoruz. Eskiden senaryoya baktığımızda bir parça anlardık akıbetini. Şu an ne yapımcı, ne oyuncu ne de senarist anlıyor. 'Kesin tutacak' denen şey olmuyor. 'Bu olmaz' denen şey oluyor. Yıpratıcı şeyler.

Dolandırıldım Paramı Hala Alamadım

Dolandırıldım Paramı Hala Alamadım

Şu kişiyi canlandırmak isterdim' dediğiniz bir rol var mı? 

2001'de bir suikast sonucu öldürülen emniyet müdürü Gaffar Okkan'ı oynamayı çok isterdim. Hatta bir ara çalıştık üzerinde ama olmadı. Hayalimdir. Ayrıca senaryosu çok iyi yazılmış bir soygun filminde oynamak istiyorum.

Ticaretle de ilgileniyordunuz. Pandemi sizi ne kadar etkiledi?

Bir restoranım vardı, 2.5 yıl evvel sattım ama hâlâ paramı alamadım. Ben saf adamımdır, insanlara inanırım ve resmen dolandırıldım...

'Bildiğiniz profesyonel dolandırıcılara denk geldim. Sağlık olsun! Bu işin mahkemesi, adaleti var. Bir şekilde hakkımı alırım ama ticaret bana göre değil. Herkes kendi işini yapmalı. Bir de başında durmadığın iş senin isin değilmiş. Onu anladım.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın