Görüş Bildir
Haberler
Salih Dursun'dan Kırmızı Kart Açıklaması

Salih Dursun'dan Kırmızı Kart Açıklaması

Enver K.
17.03.2016 - 12:37

Trabzonspor'un Galatasaray ile oynadığı karşılaşmada hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstermesiyle gündeme oturan Salih Dursun, bu davranışını planlayarak yapmadığını bildirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Salih Dursun, eşi Deniz ve oğlu Yusuf Eymen ile Trabzonspor dergisinin mart ayı sayısındaki röportajında, yaptığı hareketin anlık bir reaksiyondan ibaret olduğunu kaydetti.

Bu eylemin böylesi bir gündem oluşturacağını hiç düşünmediğini belirten Salih, 'Başkanımız da 'Bu düzen değişecek' dedi. Evet bu düzen değişmeli, futbol adil yönetilmeli. Bazı eleştiriler de aldım. Futbolcunun hakeme böyle yapmaması lazım şeklinde. Haklı olabilirler. Bir şey söylemiyorum. Sonuçta biz futbolumuzla gündeme gelmeliyiz ama bir emek veriyorsunuz, sonra hatalı ya da kasıtlı kararlarla o emeğiniz yok sayılıyor' değerlendirmesinde bulundu.

"İhtiyacımız olan tek şey aile olmak"

"İhtiyacımız olan tek şey aile olmak"

Takım olarak içinde bulundukları durumu birlik, beraberlik içinde aşabileceklerini savunan Salih, şöyle devam etti:

'Bizim de ihtiyacımız olan tek şey aile olabilmek. Tüm arkadaşlarımın bunun için büyük çabası var. Biz bu ortamı tam anlamıyla oturtabilirsek o zaman bu sıkıntılardan rahatlıkla çıkarız.En kötü ihtimali düşünüyorum ve ligi 6. sırada bitirmemiz gerektiğine inanıyorum.'

AA

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
4
3
3
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın