Görüş Bildir
Haberler
Sakarya Belediyesi Yaratıcılığın Sınırlarını Zorluyor: Kent Meydanına Dev Kabak Gündem Oldu

Sakarya Belediyesi Yaratıcılığın Sınırlarını Zorluyor: Kent Meydanına Dev Kabak Gündem Oldu

AKP’li Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin kent merkezindeki Gar Meydan'ına koyduğu içinde kabak satışı da yapılacak olan dev kabak heykeli tartışma yarattı. Heykele sosyal medyadan eleştiriler geldi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Gar Meydan’ında yapımı devam eden ve satış ofisi de olacak olan kabak heykelini inceleyen AKP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce açıklama yaptı. Yüce şunları kaydetti: 

“Her şehrin bir marka ürünü, marka değeri vardır ve şehirler bu ürünlerle bağdaştırılır. Şehrimizde birçok yöresel ürün yetişse dahi en çok kabak ile şehrimizin ismi bağdaşmış durumdadır. Bu doğrultuda şehrimizin marka değerini tanıtıma katkı sunacak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. BELPAŞ marifetiyle gerçekleştireceğimiz kabak motifli satış ofisimiz ile vatandaşlarımız rahatça kabak alışverişi yapabileceği, birçok kabak tatlısı çeşidini bulabileceği ve hatıra fotoğrafları çekilebileceği bir alan oluşturuyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı tamamlayacak ve satış ofisimizi Sakaryalıların hizmetine sunacağız.”

Kabak heykeli sosyal medyada gündem oldu 👇

Kabak heykeli sosyal medyada gündem oldu 👇
İçeriğin Devamı Aşağıda
İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
84
41
21
13
5
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mehmet Can Atar

CHP'li belediyeleri sürekli ''sadece Atatürk heykeli dikiyor, hizmet vermiyor'' diye eleştirenlerin mensup olduğu kesim tarafından yapılan sözde hizmet.

Art Ankara

Geçen MHP'li bir belediyenin yaptırdığı bir müze çalışması gördüm, içinde yüzün üzerinde heykel var ve gerçekten güzel bir çalışma olmuş, sonra düşündüm bunu... Devamını Gör

drkcn

Sakarya meydanda çaykurun satış ofisi var her çeşit türk çayı mevcut ayrıca belediyeye ait bal satış ofisi var bal veya bal ile ilgli ne ararsanız var kabakd... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

kore de filan bok heykelleri var boş verin, bunlar da parayı böyle cebe indirip hizmet ettik diyor.