Ruhunun Derinliklerinde Ne Kadar Renkli Bir Kişilik Yattığını Söylüyoruz!

207PAYLAŞIM

Ne kadar renkli biri olduğunu düşündün mü hiç? Düşünmediysen bile bu testle düşünmeye başlayacaksın!

Haydi vakit kaybetmeden çöz ve öğren sonucunu!

1. Yalnız başına kalmanın en güzel tarafı sence ne?

Huzurlu olması
Yalnız kalmanın güzel bir tarafı yok
Sorunlarıma çözüm bulmak için en iyi an olması
Kalabalıktan bir süreliğine kaçışı

2. Aşağıdaki insan özelliklerinden hangisi sana daha çok uygun?

Yeri geldiğinde kendimle bile dalga geçerim.
Yeniliklere açık, değişime istekliyimdir.
Zor beğenen biriyimdir.
Başka insanlara çamur atmayı sevmem.
Hiçbir özelliğimden şikayet etmem.
Kusurlarımla dalga geçilince üzülürüm.

3. Bu görsel sana nasıl hissettirdi?

4. Arkadaşlarınla buluşup ortamı terk ettikten sonra sence arkandan ne diyorlardır?

"Hayattan bir gurme edasıyla zevk alıyor, keyif yaşamak için bu dünyaya gelmiş"
"Hakikaten çok iyi kalpli"
"Geldi yine bizi tribe sokup gitti. Gerçek anlamıyla bir dram bu çocuk"
"Kafası hep çakallığa üçkağıda çalışıyor"

5. Hangi insan tipiyle arkadaşlık kurman daha zor olur?

6. Bu görsele baktığın zaman hangi renk tonunu daha baskın bir şekilde görüyorsun?

7. Sona yaklaştık. Sence bir ilişkinin en güçlü bileşeni hangisi olmalı?

8. Geldik son soruya. Bu renk kombinasyonlarından hangisi sana daha çok hitap etti?

Ruhunun derinliklerine göre sen dünyanın en renkli insanısın!

Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en renkli kişiliksin! Renkli bir karakter olmak senin içine işlemiş. Bulunduğun ortamın neşesi, enerjisi hep sensin. Arkadaş grubunun favorisi, ailenin gözbebeğisin. Yeniliklere ve değişime açık, özgür ruhlu ve kendinle barışıksın. Bir sürü güzel özelliği içinde barındırıyorsun yani. Seni bir bulan kaybetmemek için elinden geleni yapar ve yapıyor da. Sana söyleyelim sen hiç yaşlanmazsın. Ömür boyu yaşadığın her nefesten mutlu olmaya ve hayattan zevk almaya devam et!

Renklilik senin ruhunun derinliklerinde var!

Verdiğin cevaplara göre renklilik senin ruhunun derinliklerinde var! Yani renkli bir kişiliğe sahip olmak senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en renkli kişiliği değilsin belki, ama bu renklilik senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Şu hayatta hiçbir şey senin keyfini bozamaz ve bozmamalı. Kendinle barışık yeri geldiğinde kendinle dalga bile geçebilen, hayattan zevk almaya odaklı karakterinle hiçbir şey seni mutsuz edemez. Keşke her insanın karşısına senin gibi birisi çıksa!

Ruhunun derinliklerinde kararında renklilik var!

Verdiğin cevaplara göre sen kararında renkli bir kişiliksin! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki renkli bir kişilik konusunda da tam kararındasın. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok, senin olayın kendinle. Nerede, nasıl davranacağını biliyor, kim ne hak ediyorsa ona o şekilde davranıyorsun. Bu konuda da bayağı iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ne gerek var aşırılıklara değil mi? Mutlu mutlu yaşamak; yoluna bakmak varken!

Ruhunun derinliklerinde renkli biri olmakla alakan yok!

herendlessthoughts.files.wordpress.com

Senin ruhunda bir gram bile renklilik yok. Yani senin renkli biri olmakla uzaktan alakan yok. Verdiğin yanıtlara göre kapkara bir insansın. Birileri sana kötülük yapmış, kazık atmış olabilir. Kimin başına gelmedi ki? Herkes illa ki yaşamıştır. Ama sen bunları unutmayıp, önüne bakamayanlardansın. Bu yüzden hayatından çoğu zaman zevk almıyorsun. Daha doğrusu zevk alacak bir şey bile yapmıyorsun. Ne gerek var bu griliğe acaba. Bir daha mı geleceğiz dünyaya sanki? Gez, dolaş, sosyalleş mutlu olmaya bak. Geri dönüp bu günlerine baktığında ben ne yapmışım dememek için! Yapabileceğine sonuna kadar inanıyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
haneulgwabyeol

Verdiğin cevaplara göre renklilik senin ruhunun derinliklerinde var! Yani renkli bir kişiliğe sahip olmak senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en renkli kişiliği değilsin belki, ama bu renklilik senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Şu hayatta hiçbir şey senin keyfini bozamaz ve bozmamalı. Kendinle barışık yeri geldiğinde kendinle dalga bile geçebilen, hayattan zevk almaya odaklı karakterinle hiçbir şey seni mutsuz edemez. Keşke her insanın karşısına senin gibi birisi çıksa!

beren-hallac

Ruhunun derinliklerinde kararında renklilik var! Ruhunun derinliklerinde kararında renklilik var! Verdiğin cevaplara göre sen kararında renkli bir kişiliksin! Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki renkli bir kişilik konusunda da tam kararındasın. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok, senin olayın kendinle. Nerede, nasıl davranacağını biliyor, kim ne hak ediyorsa ona o şekilde davranıyorsun. Bu konuda da bayağı iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ne gerek var aşırılıklara değil mi? Mutlu mutlu yaşamak; yoluna bakmak varken!

0nur0zdemir

Ruhunun derinliklerine göre sen dünyanın en renkli insanısın! Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en renkli kişiliksin! Renkli bir karakter olmak senin içine işlemiş. Bulunduğun ortamın neşesi, enerjisi hep sensin. Arkadaş grubunun favorisi, ailenin gözbebeğisin. Yeniliklere ve değişime açık, özgür ruhlu ve kendinle barışıksın. Bir sürü güzel özelliği içinde barındırıyorsun yani. Seni bir bulan kaybetmemek için elinden geleni yapar ve yapıyor da. Sana söyleyelim sen hiç yaşlanmazsın. Ömür boyu yaşadığın her nefesten mutlu olmaya ve hayattan zevk almaya devam et!

delikz

Sen dünyaya gelmiş en renkli kişisin

oyle-biri-iste-cok-mu-lazim

Renklilik senin ruhunun derinliklerinde var! Verdiğin cevaplara göre renklilik senin ruhunun derinliklerinde var! Yani renkli bir kişiliğe sahip olmak senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en renkli kişiliği değilsin belki, ama bu renklilik senin içine işlemiş. Bu konuda bir markasın. Sınırlarını zorlayanlardansın sen. Kimin ne düşündüğünün senin için hiçbir önemi yok, onları umursamıyorsun bile. Şu hayatta hiçbir şey senin keyfini bozamaz ve bozmamalı. Kendinle barışık yeri geldiğinde kendinle dalga bile geçebilen, hayattan zevk almaya odaklı karakterinle hiçbir şey seni mutsuz edemez. Keşke her insanın karşısına senin gibi birisi çıksa! çıktı bende

Görüş Bildir