Rasim Ozan Kütahyalı 'Esas Küresel Linç Ülkemize Yapılmak Üzere' Dedi ve Boşnak Direnişini Örnek Gösterdi

 > 
122PAYLAŞIM

Boşnaklara yönelik hakaret içeren ve infial yaratan sözleri ardından Beyaz TV'den kovulan ve  hakkında üç ayrı suç duyurusu yapılan Rasim Ozan Kütahyalı, sessizliğini bozdu. Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Boşnak direnişini örnek alarak Erdoğan’ın liderliğinde birleşmemiz gerekir" diyen Kütahyalı, "Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum" ifadelerini kullandı ve 'zevzeklik’ itirafında bulundu. 

'Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir'

Sarf ettiği sözler nedeniyle tartışmaların da odağına yerleşen Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulundu. ABD'nin Türkiye'ye saldırı hazırlığında olduğunu ileri süren Kütahyalı "Böyle bir dönemde bana yapılan linci zerre umursamıyorum. Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir.  Bizim de ABD saldırısı sürecinde Boşnak direnişini örnek alarak Erdoğan’ın liderliğinde birleşmemiz gerekir" ifadelerini kullandı.

'Gün birlik ve bütünlük günüdür'

Kütahyalı şöyle devam etti: “Türkiye yaklaşan bu ABD saldırısı karşısında milli mutabakat halinde olmak mecburiyetindedir. 1992 yılında Bosna’da da farklı siyasi gruplar vardı ama ülkelerine saldırıldığında Bilge Kral Alia’nın liderliğinde birleştiler. Bizim de ABD saldırısı sürecinde Boşnak direnişini örnek alarak Erdoğan’ın liderliğinde birleşmemiz gerekir. Bosnalıların bilge kral Alia’nın liderliğinde birleşip saldırıları püskürttüğü gibi biz de Erdoğan’ın liderliğinde bunu başarabiliriz. Farklılıklarımızı bir süre için tıpkı Bosna halkının 1992-95 arası yaptığı gibi paranteze almalıyız. Gün birlik ve bütünlük günüdür.”

'Yaptığım bir zevzekliktir'

'Büyük saldırı yaklaşıyor ve ölümüne savaşacağız'

Sosyal medyadan Rasim Ozan'ın açıklamalarına tepkiler de geldi: 'Konuştukça batıyorsun'

Ne olmuştu? 👇

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Kullandığı 'Kusturmalı Boşnak Saksosu' Lafına Tepkiler Çığ Gibi Artıyor! - onedio.com
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Canlı Yayında Kullandığı 'Kusturmalı Boşnak Saksosu' Lafına Tepkiler Çığ Gibi Artıyor! - onedio.com

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir