Pezevenk Gömleği ile Mükemmel Uyum Yaratarak Ortalığa Alev Aldıran Kombin Parçaları

-

Artık hayatımızda böyle bir gömlek türü var biliyorsunuz. Aslında yeni değil ama tam adını koymak zaman aldığı için böyle oldu herhalde. Bir de bu gömlekle birlikte giyilen olmazsa olmaz parçalar var. Görünce siz de çoğuna hak vereceksiniz.

Son zamanlarda "moda terimi" olarak kullanılan bir ürün var: Pezevenk gömleği. Bir örneğini aşağıdaki arkadaşımızın üzerinde görebilirsiniz.

Selam olsun sana Kali Kartelinden Pacho Herrera

Bahse konu olan gömleğin bir de tamamlayıcıları var. Mesela altın kaplama saat, olmazsa olmazlardan. Ha şart mı altın olması? Değil tabii...

50 kilometre öteden parlayan taşıyla, sarı mı sarı altın rengiyle serçe ya da yüzük parmağına takılmış iri taşlı yüzük.

Burnu, tabanından bağımsız olarak havada duran rugan ayakkabı. Bu ayakkabıların her gün parlatılması ve üstündeki zincir detayı çok önemli, dikkat.

Şalvar kesim diye tabir ettiğimiz, donu göstermeyişi cep astarları ile sağlanmış dökümlü, beyaz kumaş pantolon.

İşte size bir olmazsa olmaz! Gömleğin iki düğmesinin banko olarak açık bırakıldığını düşünürsek bu altın zincir kendini resmen parıl parıl parlatacaktır.

Altın kaplama ya da altın kaplama olduğunu düşündürten ve çakınca "şlik şlak" diye ses çıkartan çakmak.

Söz konusu gömleğimizin üzerine giyilen disko topu gibi parlak, janjanlı bir ceket de bu kombinin kahramanlarından bir tanesi.

Az evvel yukarıda görmüş olduğunu burnu kalkık ayakkabılar elbette yalnız değil. Onların içine giyilmesi gereken beyaz çoraplar var bir de. Bu da şart!

Damla model denilen aynalı gözlükler, açıkçası film çekilmiş arabanın camlarını indirirken sahibine ateş eden bir görüntü sağlayacaktır.

Yılan derisi görünümü ve köstebek kafası ebatındaki tokasıyla göz dolduran bu kemer, yine bahsettiğimiz kombinin en nadide parçalarından.

Bu kombine en yaklaşık sonuç, Ulus pavyonlarında künyesini göstererek gezen ve Beyoğlu'nda Ayhan Işık'a Turist Ömer diye seslenen Vizontele Fikri olarak karşımıza çıkıyor.

Vallahi yakışmış da ha!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
baskan-ceto

Şimdi polyester saten gömleğe bu pezevenk yakıştırmasını yapabilirsiniz de Pacho Herrera dediğimiz arkadaşın gömleği ipektir, en kötü ihtimalle Versace'dir. Keşke vücudum müsait olsa ben de giysem. Gayet şık duruyor. Altın saat yerine Greenwich'in çelik kordonlu bir modeli tercih edilebilir altın sarısı detaylı. Altın zincir zaten günlük kullandığım vazgeçemediğim bir aksesuarımdır. Şlik şlak diye ses çıkaran çakmak St. Dupont markadır. mümkünse her centilmenin yanında taşıması gereken bir aksesuardır. ödüllü tasarımları vardır, kişiye özel üretimi olan nadide markalardandır. çakmakların tanrısıdır. Bunların dışında, çorap, ayakkabı, parlak ceket ve o güneş gözlükleri gözlerimi yaktı.

emriye-coskunsu

edisin gömlekleride pek farkli degil 😂😂😂

ercannedio

Pacho Herrera için geldim.

Gizli Kullanıcı

aysahsadadha selam olsun ahsahdada koptum

volkan-gulumser

Bunları giyen tipler kaldımı la ?

Görüş Bildir