Pazar Büyük Gün! Türkiye'nin En Çok Kazandıran Mobil Bilgi Yarışması Oyna Kazan 3 Yarışmayla Toplam 125 Bin Lira Dağıtıyor!

-

Türkiye’nin en çok kazandıran mobil bilgi yarışması Oyna Kazan her geçen gün daha da fazla kazandırmaya devam ediyor! Bugüne kadar hiç ödül kazanamayanlar, ödüllere doyamayanlar ve hep kazanmak isteyenler bu pazar telefonlarınızı elinizden bırakmayın!

Oyna Kazan'ı indirip binlere lira kazanmak istiyorsanız, sizi şuraya alalım ve detaylara bakalım...

Birçoğunuzun çoktan tanıştığı, eğlenirken büyük ödüller kazandığı Onedio’nın mobil bilgi yarışması Oyna Kazan büyük ödüllerle karşınıza çıkmaya devam ediyor!

Henüz tanışmayanlar için kısaca özet geçelim: Her gün en az iki kez, önceden belirlenen saatlerde mobil olarak size büyük ödüller kazandıran Oyna Kazan İbrahimin Selim’in eğlenceli sunumuyla binlerce lira dağıtıyor. Tek kişi kalana kadar devam eden yarışmada o günkü büyük ödül o tek kişinin olurken, ‘Kazandıran Sorular’ bölümünde herkes kuruş değil, binlerce lira kazanıyor!

Yarışmaya ilk kez katılan herkesin 3 adet hoş geldin jokeri kazandığı Oyna Kazan’da bol bol joker satın alarak şansınızı artırabilirsiniz!

Elendiğiniz anda yarışmaya devam etmek için kullanabileceğiniz 'Ekstra Can Jokeri', yarışma sırasında kullanabileceğiniz 'Çift Cevap Jokeri' ve 'Yanlış Cevabı Eleme Jokeri' girdiğiniz anda hesabınıza tanımlanıyor. 

Ayrıca dilediğiniz kadar joker satın alabilir, 'Kazandıran Sorular'a kadar şansınızı artırabilirsiniz!

Bir de yarışma öncesi Oyna Kazan Instagram hesabından bir adet sorunun kopyası yayınlanıyor. Takip etmeyi unutma, bir soruyu cepte say!

View this post on Instagram

Kopya geldi! Kız Kulesi neredeydi? 😉

A post shared by Oyna Kazan (@oynakazan) on

Onedio'nun kuruş değil binlerce lira dağıtan bilgi yarışması Oyna Kazan hakkında daha detaylı bilgi için sizi şöyle alalım: 👇

Türkiye’nin En Çok Kazandıran Bilgi Yarışması “Oyna Kazan” Kuruş Değil Binlerce Lira Dağıtıyor! - onedio.com
Türkiye’nin En Çok Kazandıran Bilgi Yarışması “Oyna Kazan” Kuruş Değil Binlerce Lira Dağıtıyor! - onedio.com

Gelelim 17 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek yarışmalarımıza! Hiç ödül kazanamayanlardan bugüne kadar bol bol ödül kazananlara kadar herkese hitap edecek Banko, Düello ve Muhteşem Pazar yarışmalarıyla tam 125 bin lira dağıtıyoruz!

17:00'deki Oyna Kazan Banko'da bugüne kadar hiç ödül kazanamayanlar yarışacak ve toplam 65 bin lira dağıtılacak! 

19.00'daki Oyna Kazan Düello'da  sadece ödül kazananlar yarışacak ve 15 bin lira kazananların cebini dolduracak! Üstelik birinci tam 3 bin 500 lira kazanacak! 

21:30'daki Oyna Kazan Muhteşem Pazar'da ise birinci 5 bin liranın sahibi olurken toplamda 45 bin lira dağıtılacak!

Diğer ödüllerin detayları için: 👇

Kuruş değil binlerce lira dağıtan Oyna Kazan'da sen de oyna, sen de kazan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir