Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Paylaştığı Fotoğraf Nedeniyle Çok Ağır Hakaretlere Uğrayan Didem Soydan Fena Patladı!

988PAYLAŞIM

Didem Soydan'ın geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir fotoğraf takipçileri tarafından çok eleştirilmişti. Bu eleştirilere dayanamayan Soydan, en sonunda patladı!

Ünlü model Didem Soydan, sadece yaptığı işlerle değil, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla da adından söz ettiriyor.

Öyle ki güzel model Instagram'da 381 bin takipçiye sahip!

Takipçileri de, sevenleri de gün be gün katlanarak artmaya devam ediyor.

Bir Instagram fenomeni haline de gelen Soydan, geçtiğimiz günlerde bu fotoğrafı paylaştı.

Altına da kısa ve öz bir not düştü:

"Bye"

Soydan'ın yaptığı bu paylaşımı kimi takipçileri beğense de, çoğunluğu eleştirdi.

Fotoğrafın altı kısa süre içinde hakarete varan yorumlarla dolup taştı.

Pek çok kişi, fotoğraftaki sarışın kadının Soydan'ın kendisi olduğunu sanıyorlardı.

Soydan, hem bu yorumlara hem de haberi yapan sitelerin ithamlarına daha fazla sessiz kalamadı ve en sonunda Twitter üzerinden ateş püskürdü.

Peki, Soydan'ın fotoğrafını paylaştığı sarışın kadın kendisi değilse, kimdi?

Fotoğrafı çeken de, fotoğraftaki kadının kim olduğu da aslında bilinmiyor. Anonim. Ancak çok beğenilen bu fotoğraf yaklaşık 10 yıldır internette sıklıkla dolaşıyor.

Sosyal medyada paylaşımları ile dikkat çeken Didem Soydan'ı bu açık sözlülüğü için tebrik ediyor ve yeni çalışmalarını büyük bir merakla bekliyoruz! 😍

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
can-kurtaran

Bir türlü anlayamıyorum anlayamıyorum! yediğiniz her bir yarrağı sosyal medya da insanlara göstermeye neden bu kadar heveslisiniz neden?? neden herkes sizi görsün bu kadar istiyorsunuz? hastasınız siz amk hasta!

colombian

doğru doğru,vala biz evde falan ya da arkadaşlarla dışarı çıktığımız zaman hep didemden söz ederiz.

benim-ben..ask..

Fotoğraf Didem hanımın değil. Ayrıca Didem hanım da giyse çok da yakışır ve profesyonel olduğu için de gayet güzel taşır..Ukraynalı bir kadının fotoğrafı. Odessa da çekilmiştir, yolun sonu da denizdir, ama caddenin ismini hatırlamıyorum.. Elinde ki poşet zincir mağazaları olan Terranova ya ait.. Doğrudur yıllardır nette dolaşıyor bu fotoğraf.. Onun ülkesinde bunun normal karşılandığını bilmemiz lazım. ( Yabancı olduğunu bildiği halde ahlak dersi verenler için ) Ayrıca bizim Bodrum sahilinde bile giyemeyeceğimiz kıyafetlerle onlar işe gidiyor, kimse de yadırgamaz.. Her gün bir kadın cinayetinin, çocuk tacizinin, tecavüzün olduğu bir ülkede kıyafet tartışması çok saçma.

emreucar003

Çatal göstermekte mi moda oldu a. !

gokhan-erdogan8

Allah hepimize edep haya ahlak versin inşallah.

Görüş Bildir