Ömrümün Kalanını Onunla Geçiririm, Uğruna Kurşun Atar Kurşun Yerim Diyebileceğimiz 20 Dizi Karakteri

-
Abone ol

Kimisiyle çok eğlenir, kimisi ile güvende olmanın huzurunu hissedersiniz. Zekasıyla büyüleneceğiniz, aşk denizlerinde boğulacağınız, arkadaş olsanız vazgeçemeyeceğiniz yerli ve yabancı dizi karakterleri burada. Bizim aklımıza gelmeyenler kimler? Onları da yorumlarda yazın :)

1. Joey ile tüm hayatınızı beraber geçirseniz bir dakika sıkılmazsınız. Sadece önünden yemeğini almayın yeter. Dünyanın en sempatik adamına bir selam verelim.

Friends

2. En kötü durumda bile işi geyiğe vurabilen, her düştüğünde ayağa kalkabilen Yıldız ile on numara arkadaş olunur. Hatta gözünüzü karartıp evlenirseniz sürpriz bir şekilde mutlu da olabilirsiniz.

Yasak Elma

3. Harvey Specter'dan bahsedelim biraz da. Zekasının seksapalitesinde vites arttırdığını biliyoruz. Onu izleyerek ve her gün bir kez daha aşık olarak geçer koca bir ömür.

Suits

4. Zekası ve kurnazlığı ile siz isteseniz de istemeseniz de sizi ömrüne hapsedebilecek bir kadın: Firdevs Yöreoğlu. Evlenin, arkadaş olun, yanında durun, portakal suyunu getirin ama çevresinde olun.

Aşk-ı Memnu

5. Ah Profesör... O ki hem naif ve iyi kalpli, hem duygusal, hem de zeki. Hayatınızda o olsun, bir şekilde 100 yıl yaşamanın bile bir yolunu bulur.

La Casa De Papel

6. Oyoyoyoyoyoy. Merhamet'ten Deniz'i mi yoksa Poyraz Karayel'den Ayşegül'ü mü seçelim bilemedik. Biz galiba Burçin Terzioğlu ile geçirmek istiyoruz ömrümüzü. Mutlu ve sevgisinin güveninde...

Poyraz Karayel & Merhamet

7. Mutlu eder mi? Bilemiyoruz.. Bizi bir noktadan sonra sallamayabilir mi? Bilemiyoruz. Ama Thomas Shelby gibi güçlü ve karizma bir adamın yanında olmak ve aurasının dehlizlerinde boğulmak istediğimize eminiz.

Peaky Blinders

8. Polly Gray ise en az onun kadar cool, karizma, zeki ve güçlü bir kadın. Hayatın tüm zorluklarına karşı dimdik durabileceğiniz ve dünya yanarken sigaranızı alevinden yakabileceğiniz biri.

Peaky Blinders

9. Gelelim başrollerin önüne geçen ve gözlerimizden kalpler fışkırtan Sadık Murat Kolhan'a. Onun güçlü kollarında, korumasında, size özel merhametinde yaşlanmak hiç fena bir fikir değil.

Fi

10. Merve Aksak da aslında onun bir değişiği. Onun için sadece sevdikleri var. Beraber dünyaya kafa tutabilir ve gölgesinde bile güvende hissedebilirsiniz. O bir yolunu bulur...

Ufak Tefek Cinayetler

11. Tyrion Lannister, GOT'un en zeki adamıydı. Eğlenmeyi bilen, vicdanlı, güçlü ve sürprizlerle dolu bir adam. Sizin için her şeyi feda edebileceğine ve asla sıkılmayacağınıza eminiz.

Game Of Thrones

12. Donna Paulsen denince akan sular durur. Güzelliği ile büyüler, zekice esprileriyle hayatınıza neşe katar, her saniye hayran bırakarak efsaneleşir. Valla uğruna kurşun atılır, kurşun yenir.

Suits

13. Taylan be! Bomboş bir adam, kafası da pek çalışmaz. Ama çok eğlenceli ve beraber vakit geçirmek için ideal biri. Çok gurur duymasanız da hayatınızın sonuna kadar sıkılmayacağınız kesin.

Ufak Tefek Cinayetler

14. Anne Montgomery tek kelimeyle korkunç bir insan. Başarı ve güç için her şeyi yapabilecek bu kişinin karşısında durmamak için yanında durmayı tercih edebilirsiniz. Tabii şeytani bir yanınız varsa...

What/If

15. Dayanamadık, Fatih ve Zeynep'i ayıramadık. Türk dizi tarihinin en sevimli çiftlerinden biri olarak gıptayla izledik onları. İkisi de sonsuza kadar sevilmeye değer, beraber olmanın saf mutluluk getireceği tipler.

Aşk Yeniden

16. Bir saf mutluluk da Süreyya'dan gelsin. Güzel kalpli, anlayışlı, merhametli, eğlenceli ve sizin için her şeye katlanacak kadar fedakar. İster sevgiliniz ister arkadaşınız, hatta isterseniz gelininiz olsun. Yeter ki yamacınızda olsun.

İstanbullu Gelin

17. Yakışıklılığını izleyerek bir 30 yıl yaşar, sonra da sempatikliğiyle devam edersiniz. Dean Winchester ile bir ömür geçirme imkanınız varsa, keşke iki ömür yaşasaydım dersiniz.

Supernatural

18. Savcı Esra karizmasının zekatını verse bize bir ömür yeter zaten. Onunla bir ömür geçirmenin kıymetini, onsuzken bir hiç olan Behzat Ç.'den anlayabilirsiniz.

Behzat Ç.

19. Gelmiş geçmiş en sempatik en eğlenceli karakterlerden Zeynep ile her şey olunur. İsterseniz görümce bile olunur. Sinirlendiğinde bile burama küfret, şurama bağır diyebileceğiniz dünya şekeri biri.

1 Kadın 1 Erkek

20. Holt diyoruz ve noktalıyoruz... Disiplini, ciddiyeti, duygulardan pek anlamasa da sizi iyi hissettirişi, güven verişi ve kıvrak zekasıyla bir muhteşemlik örneği. O hayatınızda olsun da, gerekirse başka kimse olmasın.

Brooklyn Nine-Nine 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nursena-seher-kesgin

dean olsun iki ömrüm olsun kesinlikle çok doğru bir tabir, yeri gelmişken "son of a b*tch"

veli-durak

Kuzey%Güney dizisindeli Ali (Rıza kocaoğlu)

Gizli Kullanıcı

3) harvey specter karizmanın vücut bulmuş hali

mehmet-bugrahan-yaldiz

Tom Ellis Nağmı değer LUCİFER başkan niye yok bu listede yahu ?

hipergrafi

#17 Siz onunla bir ömür geçirmeyi bir de kardeşi Sam Winchester'a sorun. Çocukçağaz ne Dean'la yapabiliyor ne Dean'sız. Tuhaf bir karzima. Yürüyen eroin gibi herif. Sam, Castiel, Crowley, Mitch... O kadar kafa dengi bir serseriki hayatına giren herkes yörüngesine takılıp kalıyor uzaklaşamıyor.

Görüş Bildir