O Ses Türkiye’de Sahne Heyecanını En Çok Hisseden 10 Yarışmacı

35PAYLAŞIM

O Ses Türkiye’de sahneye çıkmak büyük bir heyecanı da beraberinde getiriyor. Böyle olunca da insan bazen neye nasıl tepki vereceğini şaşırıyor. İşte O Ses Türkiye’de yarışmacıların heyecanlarının en çok ortaya çıktığı 10 an.

1. Ozan AHMEDOV

Bütün jüriyi döndürmeyi başaran Ozan, heyecanlı olmasının verdiği etkiyle bir süre konuşamadı ve nefes nefese kaldı.

2. Özge-Yusuf BASAT

Şarkı bittikten bir süre sonra jürinin dönmesi kardeşleri hazırlıksız yakaladı. Özge bir an inanamasa da, Yusuf hemen toparlandı.

3. Seren SERDAR

Sibel Can’ın son anda dönmesi, Seren’in şarkının sonunda büyük bir mutluluk yaşamasına neden oldu. Yüzünde ilginç bir ifade oluştu ve bir süre de kelimelerini toparlayamadı.

4. Aleyna KILINÇ

Heyecanına yenik düşen Aleyna, Murat Boz’un döndüğünü bir an için anlamadı ve şakayla karışık sitem etti.

5. Kurşun

Şarkı sırasında jürinin dönmesi Kurşun’un aklının oraya gitmesine neden oldu ve o sırada biraz sesini kontrol etmekte zorlandı.

6. Aymila TAŞÇI

Aymila sevincini sahnede pek gösteremese de kuliste olan kuzeni onun yerine de sevindi.

7. Doğukan FETTAHOĞLU

Doğukan, Murat boz döndüğünde bir anda havaya girip şarkıyı ona ithaf etti. İsmi sorulduğunda bir türlü kendi ismine karar veremeyerek jürinin dönüşü karşısında ne kadar heyecanlandığını belli etti.

8. Alaattin KILIÇ

Bütün jürilerin dönmesiyle birlikte Alaattin iyice yükseldi ve şarkıya muhteşem bir performansla devam etti. Mesleği olan gazeteciliği de kullanarak jürilerin vaatlerini sordu ve hepsini dinledikten sonra seçimini duyurdu.

9. Gülnur ÖZHAN

Her ne kadar kimse dönmese de, jürinin arasında geçen sohbet herkesi kahkahaya boğmaya yetti. Gülnur’un tepkileri de izlemeye değerdi.

10. Yelena SELKUNOVA

İsim karışıklığı değil ama bu sefer memleketin karışması komik anlara sebep oldu. Kısa bir uğraşın ardından jüri mutabakata varabildi. Fakat kahkaha nedenleri sadece bununla sınırlı kalmadı.

Bonus: O Ses Türkiye stüdyosunda eğlence seviyesi finale yaklaştıkça gitgide artıyor. Peki, siz de bu komik anları stüdyoda canlı izlemek ister misiniz? O zaman Fanta’nın size güzel bir sürprizi var.

Yarışma geceleri TV8 Yan Ekran uygulamasını açın. Sonra da Turuncu Mikrofon sekmesindeki O Seyirci Sensin bölümüne girin ve takımınıza yarışmacıları eklemeye başlayın. Finale kalan 4 yarışmacı sizin takımınızdaysa, final gecesi O Ses Türkiye’yi stüdyoda canlı izleme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca O Seyirci sensin bölümünde her hafta yeni sorularla karşılaşacaksınız. En çok doğru cevabı verip, en fazla puanı toplarsanız, finali stüdyoda canlı izleme şansınızı da bir kat daha artıracaksınız. 

Hadi, takımınızı kurun ve bu büyük eğlenceyi yerinde yaşama şansını kaçırmayın.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
herkeselololo

Emre Sertkaya ne zaman albüm çıkaracak ya. O adamı harcamayın lütfen

Görüş Bildir