Nusret'in Çok Tartışılan Altın Kaplamalı Etinin Fiyatı Ortaya Çıktı!

1.2bPAYLAŞIM

Son birkaç yıla damga vuran sayılı kişilerden birisi de Nusr-et isimli lüks restoranı ve kendine has stiliyle Nusret Gökçe. İmzası haline getirdiği tuz serpme hareketi, sosyal medya paylaşımları, dünyaca ünlü konukları derken dünya çapında bir fenomene dönüştü Nusret. Tabii en son tartışma yaratan konu ise altın kaplamalı et servisi olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda Nusret 24 ayar altın kaplamalı et servisiyle yine gündeme gelmişti.

Hatta bu altın kaplamalı eti ilk tadanlardan biri birçok pop yıldızıyla çalışan dünyaca ünlü Amerikalı DJ Khaled olmuştu.

Ünlü DJ eti elleriyle kesmişti.

Ardından Bayern Münich'in Fransız yıldızı Ribery'nin de bu altın kaplama eti yemesi epey konuşulmuştu.

Ribery'nin gelen tepkiler sonrası takipçilerine küfür etmesi de gündeme oturmuştu.

Ribery'nin Favorisi! Nusret'in Tartışma Yaratan Meşhur 24 Ayar Altın Kaplama Etinin Neye Benzediğini Merak Ediyor musunuz? - onedio.com
Ribery'nin Favorisi! Nusret'in Tartışma Yaratan Meşhur 24 Ayar Altın Kaplama Etinin Neye Benzediğini Merak Ediyor musunuz? - onedio.com

Bu kadar konuşulan ve reklamı yapılan altın kaplamalı etin fiyatına Posta Gazetesi ulaştı.

Posta'nın iddiasına göre altın kaplamalı etin fiyatı kullanılan parçaya göre 6 bin lira ve 9 bin lira arasında değişiyor.

Tabii buna şovlar ve sosyal medya paylaşımları da dahil!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-dogan24

Altının ne olduğunu, değerini unutup böyle şeylere alet edilmesi inanılmaz saçma. Alsın okusun ne neymiş, ete malzeme miymiş:

kalemine

israfa dem vurulmuş da arz talep meselesi bu işler bu kodamanlar illaki bu parayı bu şekilde bi yere harcayacaklar. tabi ki bu paralarla ihtiyacı olanlara yardım etseler daha iyi ama etmeyeceklerse de ihtiyacı olanlar için değişen bişey yok. belki nusret ihtiyacı olanlara daha fazla yardım ediyordur bu vesile ile

sarman-sar

İşte fakirlerin kafası böyle olduğu sürece, semer vurup binen daha çok olur. Siz o zaman kazandığınızdan fazlasını çalışarak hayatınızı heba etmeye devam edin hanımefendi, nasıl olsa birileri sizin adınıza sizin fazladan harcadğınız emekleriniz sayesinde o paraları istediği gibi harcayabilir. İsterse altın yer altın sıçar, hiç önemli değil tebaanın fazla mesaisi.

kalemine

fakirlerin kafası derken fakirlik kıstasınız nedir çok merak ettim:D napalım bay/bayan çok bilmiş gidim ellerindeki parayı mı alalım. evet öyle ya da böyle kazanıyor ve istediği gibi harcarken bize de bok yemek düşer çünkü onlar halkı düşünmek zorunda değil tebaa kendi kendini düşünecek ve ona göre seçimlerini yapacak. sonra ağlamanın anlamı yok.

Gizli Kullanıcı

Yalnız videonun senaryosunu kim yazdıysa zihinsel engelli galiba allah şifa versin amin.

Gizli Kullanıcı

boş işler konusunda dünyada bir markayız ve bunun bayrak taşıyıcısı da nusr-et

moondark

Para var da hala krosun nusret.

Görüş Bildir