Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne İstediğini Çok İyi Bilen Kadınları Bir Şablona Oturtamayacağınızın 13 Kanıtı

 > 
211PAYLAŞIM

Vahşi, asi, kabına sığmaz, macera sever, özgürlüğüne düşkün, vs. Nasıl isimlendirirseniz isimlendirin, ne istediğini bilen, kafasına koyduğu şeyi yapan kadınları istediğiniz kalıba sokamazsınız. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın onları ehlileştiremezsiniz, istediğiniz gibi değiştiremezsiniz. Ne mi yapacaksınız? Ya yollarından çekileceksiniz, ya rüzgarına kapılıp ona uyacaksınız...

1. Sürekli yukarı çıkmak isteyen birini paçasından tutup aşağı çekmeniz mümkün değildir.

www.funnyjunk.com

Ne istediğini bilen kadınlardan tabiri caiz ise enerji fışkırır, onları yerinde tutmak olası değildir. Hal böyle olunca yükseklerdeki hedeflerine ulaşmak için tüm enerjisini kullanan bir kadını  ne kadar uğraşırsanız uğraşın aşağı indiremezsiniz. Sizin enerjinize yazık!

2. Ona "senin evin yok mu?" diyemezsiniz, çünkü Metallica'nın "Wherever I may roam" şarkısında da dediği gibi başını koyduğu yer onun evidir.

Gittiği her yerde mutlaka kalabileceği bir arkadaşı, dostu, evi vardır. Onun için meraklanmayı, ona evine git demeyi bırakın artık.

3. Onu herhangi bir şekilde "satın almanız (!)" mümkün değildir, çünkü o kendinin sahibidir.

Kendinden başka kimseye karşı sorumluluğu yoktur. Paranın ucuz, özgürlüğün satın alınamayacak kadar pahalı olduğunu çok çok önceden keşfetmiştir.

4. Ona "hayır" diyemezsiniz, çünkü o hayır'ın "biraz daha dene" demek olduğunu bilir.

Yapmak istediği bir şey için ona hayır dediğinizde onun oturup bekleyeceğini düşünmeyin. Ne istediğini bilen bir kadın onu nasıl elde edeceğini de bilir, hiç olmadı bir yolunu bulur.

5. "Sakin ol" sözünün onda karşılığı yoktur, o enerjinin kadın halidir.

Biraz yavaş, sakin ol, yeter, vb. sözlerin onun sözlüğünde karşılığı yoktur. Enerji yayan bir kadından bunu istemek sizi üzecektir.

6. Ona ne yapacağını söyleyemezsiniz, o kendi istediğini yapar.

Bunu bu ana kadar zaten anlamış olmalıydınız. Ne istediğini bilen kadın... Ne istediğini biliyordur, sizin ona bu konuda bir şey söyleme hakkınız yoktur. Ha çok istiyorsanız siz yine de söyleyin ama yapılmayacağını da bilin.

7. Ona "sahip olmak" gibi bir şeyi aklınıza dahi getirmeyin, çünkü ayak uyduramazsınız.

O kadar da iddialı olmayalım eğer enerjisine ayak uydurabilecek biriyseniz onunla bir ilişki yaşama şansınız olabilir.

8. Kaostan, karmaşadan, gürültüden beslenen birini dizginleyemezsiniz.

Bu kadınların hayatı düzenli bir karmaşa ve kaos içindedir, çünkü bundan beslenirler. Onu dizginlemeye çalışmak onu tutsak etmeye çalışmakla aynı şeydir.

9. Onu bir araya getiremezsiniz, o dağılmaya programlıdır.

Siz ne kadar toparlamaya, arkasında bıraktıklarını birleştirmeye çalışsanız da başarılı olamazsınız. O kuyruğunu bırakan kertenkele gibidir, kendini yenileyecektir. Bırakın dağılsın.

10. Onu bir kutuya koyamazsınız, çünkü o kutunun dışında yaşıyordur.

Kutunun dışındaki dünyayı keşfetmiş bir kadını tekrar kutunun içine koymanın ne kadar zor olduğunu isterseniz hiç anlatmayalım.

11. Ona sessiz olmasını söyleyemezsiniz, çünkü onun bağıra bağıra söyleyeceği şeyler vardır.

12. Onu bir yere bağlayamazsınız, çünkü onun gideceği yerler, harcayacağı enerjisi vardır.

13. Ve son olarak onu aşağı indiremezsiniz, çünkü o yukarılarda yaşıyordur...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
munzuradam

Ne istediğini biliyorsa niye şablona oturtalım ki? O kendini oturtmuş zaten. Hazırı var, onu kullan. SAÇMALIK

lustral-seyahat.

vuuu doğru tespit :D Yetmez ama evet :P

delimeczup

Diepazem midir herneyse bu editör arkadaşımızın , kadınları övmesi artık kabak tadı vermeye başladı. bir kadın olarak söylüyorum böyle her erkeği her kadını övmekle yersiz ve gereksiz bir ego oluşuyor insanlarda. körüklemeyiniz efendim.. şablona oturtmak zorunda da değilsiniz.

ecegece1

Ya insanları artık belli kalıplara sokmayı bıraksanız , inanın herşey çok daha güzel olur.Duygular değişkendir , Herkes ne istediğini bilir , sadece ne kadar istediğiyle alakalı.Gerçekten isteyince yapamayacağımız şey yok.Bunu da artık özellik haline getirmeyin.

miss-simpson

1 2 ve 4 hariç :)

Görüş Bildir