Mustafa Sandal, İtalya'da Yaşayan ve Türkiyeye Dönmek İstediği İddia Edilen Serra Yılmaz'a İnanılmaz Sözlerle Yüklendi

1.4bPAYLAŞIM

Siz ne düşünüyorsunuz?

Ünlü yemek araştırmacısı Anthony Bourdain'in programına konuk olan oyuncu Serra Yılmaz'ın bu videosu gündem olmuştu, belki hatırlarsınız.

İtalya'da yaşayan Serra Yılmaz, geçtiğimiz günlerde tüm dünyayla birlikte İtalya'yı da etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili konuşmuştu.

Videoda "gayet iyi olduğunu ve izole şekilde yaşadığını" söyleyen Serra Yılmaz, "hastanelerin, eczanelerin ve marketlerin de açık olduğunu" söylemişti. Türkiyedeki insanları da talimatlara ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarmıştı.

Uzun süre önce Türkiyeden ayrılarak İtalya'ya yerleşen Serra Yılmaz'ın, koronavirüs salgını nedeniyle Türkiyeye dönmek istediği iddia edilmişti hatta. Ancak Yılmaz'ın böyle bir talebinin olmadığı ve Floransa'da ev karantinasında olduğu öğrenilmişti.

Tüm bu iddiaların üzerine Mustafa Sandal, Serra Yılmaz'a çok sert sözlerle yüklendi. 👇

Sandal'ın bu inanılmaz sözleri üzerine sosyal medyadan da tepkiler geldi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Kendisine hak verenler de vardı.

Serra Yılmaz'dan ise Mustafa Sandal'a henüz bir cevap gelmedi.

Olay işte böyleydi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-fahrettin-kenan-kahyaoglu

ne diyeyim yapmis oldugu o kadar da cok buyutulecek bir olay degil vatan haini oldugunu zannet,miyorum sadece yaptugi azcik dangalaklik gerci boyle oyuncu olup da boyle kendilerini birsey sanip yanlis konusabiliyorlar kasti oldugunu zannetmiyorum sadece gerizekali diyelim olsun bitsin aslinda turklugum le gurur duyuyorum memleketimi cok seviyorum dese daha iyi olurdu dusmanlara acik kapi birakiyor iyi degil aptal diyelim olsun bitsuin

oya-sahinturk

bizim ünlü ve zenginlerin gidecek başka yeri olmadığı için şimdi türkiyedeler yoksa şimdiye kadar on kere kaçmıştılar

ml13

Serra Yılmazı ve zamanında yaptığı densizliği savunacak diilim, o otursun oturduğu yerde de; acaba bu salgının merkezi Türkiye olsaydı sınırlar kapanmadan önce şuan duyar kasan ünlülerden kaçı Türkiye'de kalırdı merak ettim şimdi...

nuriye-kuss

Ben şu Serra denilen ucube kadının hangi yeteceğinden ötürü sinemada bu kadar isim yaptığını da anlamış değilim,güzel desen değil,sesi iyi desen o da yok .yetenkli bir oyuncu desem hangi oyunculuğu bir diğer filmden daha farklı ya da iyi. Özetle şişirilmiş bir isim ki o da muhtemelen şu Türk olmayı sevmeyenlerin ona ayrıcalık tanımasından kaynaklıdır.

nevisahsinamunhasirkadin

Yine bordo milliyetçiler doldurmuş burayı. Suriyelilere, Arap ırkına ana avrat sövenler, burada Türk olmayı suç olarak gören kadını yuhluyor. Yerler sizin milliyetçiliğinizi. Kadını savunmuyorum asla, Türk olmayı suç olarak görüyorsa, defolup başka ülkede yaşar, ki zaten gitmiş. Ama sizin gibi kuru milliyetçilik yapıp, faydasından ziyade ülkeye zararı dokunan asalaklardan da midem bulanıyor.

rume

Yalnız kıyasladığın şey çok saçma araplara Suriyelilere laf etmekle bu kadına laf etmeyi kıyas yapıyorsun ikisini de yapan çelişmiyor ki ikisini de ırkçı insan yapabilir Türklüğü kötü görene de laf edebilir. Milliyetçilik çok farklı bişey ayrıca bunu da bir araştır öğren.

Görüş Bildir