Görüş Bildir
Haberler
Murat Göğebakan Hakkında Önemli Açıklama

Murat Göğebakan Hakkında Önemli Açıklama

Onedio Medya
25.07.2014 - 16:39 Son Güncelleme: 25.07.2014 - 16:57

Murat Göğebakan Hakkında Önemli Açıklama

Hastanede tedavi gören Murat Göğebakan'ın kardeşi Ferhat Göğebakan ve oğlu Bülent Göğebakan A Haber'e konuştu: Kanser tedavisi görmüyor durumu da gayet iyi.. **İşte Ferhat Göğebakan'la Bülent Göğebakan'ın açıklamaları:
FERHAT GÖĞEBAKAN Şu anda durumu gayet iyi, iyiye doğru gidiyor. Sabah yanına gittim. Çok güzel tepkiler veriyordu. Durumu gayet iyi. Dostlarımızın, milletimizin, halkımızın, sevenlerinin sanatçı dostlarının duaları hakikatten kabul olmaya başlıyor. Allah hepsinden razı olsun. Almış olduğu ilaçlar ağır ilaçlar. Acı çekmemesi için uyutmak zorunda kalıyorlar. Biz de bunu onaylıyoruz zaten. Kimse kimsenin acı çekmesini istemez. Bizim kullandığımız ağrı kesiciler gibi ilaçlar değil çünkü bunlar. Ama bilinci açık, bize tepki veriyor. Her iki saatte bir yanına gidiyoruz, uyanıyor. Biz buradayız, yanındayız diyoruz o da tepki veriyor. Hiçbir sıkıntı yok. Dün haberlerde, bazı internet sitelerinin haberlerinde 'yaşam destek kaynağına bağlandı' şeklinde çıkmış. Böyle şeylere inanmayın, böyle bir şey yok. Asıl haberi biz size buradan veriyoruz. Durumu gayet iyi. İnşallah Allah'ım onu bize bağışlayacak.

BÜLENT GÖĞEBAKAN Bir insanı sevebilirsiniz, sevmeyebilirsiniz de... Benim babamın şarkılarını sevmeyebilirsiniz, sesini beğenmeyebilirsiniz. Fakat bir insanın sağlıksız olmasını hiçbir zaman istemezsiniz. Biz düşmanımızı bile düşünen bir milletiz. Allah düşmanımıza bile vermesin diyen bir milletiz. Ben sadece herkesin dua etmesini istiyorum. Çünkü dünyanın her yerinden, adını ilk defa duyduğum ülkelerden arayıp bize dua ediyorlar. O dua ile inşallah o tepkimelerden dolayı bugün duaların kabul olduğunu düşünüyoruz. İnşallah dualarını kesmezlerse daha da iyi olacağını düşünüyorum.

FERHAT GÖĞEBAKAN Şu anda kanser tedavisi, kemoterapi almıyor. Kanser tedavisi görmüyor. 2009 yılında yakalanmış olduğu bir lösemi tedavisi olup bittikten sonraki kemoterapinin vermiş olduğu zararlar temizleniyor. Böbreklerine, akciğerine zarar verdi. Şu an hekimlerimiz her şeyin üstesinden gelerek, kendi kardeşleriymiş gibi, kendi evlatlarıymış gibi, kendileriymiş gibi, kendin yakınlarıymış gibi, emin olun ki biz burada ne kadar ellerimizi açıp Allah'a dua ediyorsak, abime destek veriyorsak, onlar da orada onların desteğini hiçbir şekilde esirgemeden veriyorlar. Ellerinden ne geliyorsa yapıyorlar. Bunu hiç merak etmesinler. Yeniden söyleyeyim; kanser tedavisi görmüyor. Kemoterapinin tahribatları düzeltiliyor, tamir ediliyor ve çıkıp hayatına devam edecek. Eğer bunlar yapıldıktan sonra kemoterapilik bir durum kalıyorsa, tabii ki yeniden devam edeceğiz. Yine biz buradayız. Ben kardeşimi buraya elinden tutup sapasağlam bir şekilde getirdim, buradan da alıp yeğenimle beraber evimize gideceğiz.

Kaynak: http://www.ahaber.com.tr/Yasam/2014/0...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0