Görüş Bildir

Müge Anlı'da Aranan Fatma Öz'den Acı Haber! Erkek Arkadaşı Öldürüp Gömmüş

Anasayfa > Gündem

Sivas'ta 40 gündür kayıp olan 2 çocuk annesi Fatma Öz'ü, erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Bahri M.'nin tabancayla öldürüp gömdüğü ortaya çıktı. 4 gün önce intihara kalkışan Bahri M., hastanedeki ifadesinde suçunu itiraf etti.

Bir süre önce eşinden boşanan Fatma Öz, Sivas'ın Gürün ilçesinde yaşarken 20 Nisan'da ortadan kayboldu. Ailesinin kayıp başvurusu üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. 

İlçede fırın işleten Bahri M. ile ilişkisi olduğu öne sürülen Fatma Öz'ün son görüldüğü yerler incelendi, telefon numarasından teknik takip yapıldı.

Ailesi, Fatma Öz’ün bulunması için bir Müge Anlı'nın programına çıktı. Öz ile ilişkisi bulunduğu ileri sürülen Bahri M. de programa katıldı. 📹

İntihar girişiminin ardından itiraf etti

İntihar girişiminin ardından itiraf etti

Çelişkili bilgiler veren Bahri M., 25 Mayıs'ta İlçe Devlet Hastanesi önünde silahla intihara kalkıştı. 

İlk müdahalesi yapılan Bahri M., Sivas'taki bir hastaneye sevk edilerek tedaviye alındı.

Bahri M. hastanede alınan son ifadesinde Fatma Öz'ü tabancayla öldürdüğünü ve ilçe yakınlarındaki Kavak köyü yakınlarında, taşlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

Bahri M. hastanede alınan son ifadesinde Fatma Öz'ü tabancayla öldürdüğünü ve ilçe yakınlarındaki Kavak köyü yakınlarında, taşlık bir alana gömdüğünü itiraf etti.

Bunun üzerine harekete geçen ekipler, Bahri M.'nin ifadesi doğrultusunda bu bölgede yaptığı aramada, Fatma Öz'ün üzeri taşlarla kapatılmış cansız bedenini buldu.

Yapılan incelemenin ardından Öz’ün cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Tedavisinin ardından gözaltına alınan Bahri M.'nin sorgusunun sürdüğü bildirildi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
whiteblack

Çok üzüldüm, 2 çocuğa daha da çok üzüldüm. Bir şerefsiz adam olamamış pisliğin yüzünden annesiz büyüyecekler.

nur

kadının çocukları büyük... torunu bile var

Sefa Döner

Çok yazık eğer Müge anlıya çıkmasaydı hala arıyor olacaklardı. Adam çok rahattı. Denk geldim izledim .Adam çok yalan diyordu, ben bile dedim bu adam öldürmüş... Devamını Gör

Levi Ackerman

Kadınlar tehdit edildikleri anda silahlanıp kendilerini savunmalı. O seni öldüreceğine sen onu öldür. bu olanlar çok saçma, bir pislik yüzünden iki çocuk ana... Devamını Gör

shutthefuck

Sıkıntı kadın öldürünce nefsi müdafaa deyip salmıyorlar tutukluyorlar ,örneklerini gördük, yine çocuklar annesiz kalıyor. Ama öldüren erkek olunca bilmem ne ... Devamını Gör