Mücadele Verdiler, Veriyorlar! Televizyon Ekranlarında Çokça Gördüğümüz 15 Ünlünün Hastalıkları

2bPAYLAŞIM

Biz onların hep mutlu mesut hallerini görüyoruz. Fakat onlar da insan ve zaman zaman kötü durumlarla karşılaşabilirler. Bu yüzden ünlülerin geçirdiği hastalıkları sizler için derledik. 

Buyrunuz;

1. Genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir zamanlar uyku apnesi hastalığıyla uğraşıyordu. Uzun uğraşlardan sonra hastalığı yenebildi.

2. Yaşı ilerledikçe güzelleşen Defne Samyeli, bir zamanlar rahim kanseri hastalığına yakalandı. Yurt dışında aldığı tedaviler sonucu kanserin üstesinden geldi.

3. "Bu Tarz Benim" yarışmasıyla ekranların kalbini kazanan Nur Yerlitaş, geçtiğimiz yıllarda meme kanserini atlatmıştı. Fakat bu sene tekrar rahatsızlandığı ortaya çıktı ve beyin kanseri teşhisi konuldu. Ameliyat olan Yerlitaş, iyi hissettiğini söyledi.

4. Muhteşem sesiyle kulaklarımızın pasını silen Sertap Erener, 11 yaşından beri ülseratif koliti hastalığıyla mücadele etti. Çok zor zamanlar geçiren Sertap Erener, uzun bir süre sonra hastalıktan kurtuldu.

5. Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yükselen oyuncu Meryem Uzerli, yoğun çalışma temposundan dolayı tükenmişlik sendromuna yakalandı. Hatta bu dönemde oyunculuğa ara verip, yurt dışında tedavi gördü. Ve eski formuna geri döndü.

6. Yanık sesiyle kalbimize dokunan Ebru Gündeş, beyinde oluşan anevrizmaların (baloncuk) yırtılması sonucunda oluşan ölümcül hastalıkla mücadele etti. Bu mücadele sonucu sağlığına tekrar kavuşmayı başardı.

7. Gençlere taş çıkaran Ajda Pekkan'ın, yıllardır en yakın arkadaşından bile gizlediği kalp hastalığı var. Kalp damarlarının ikisinde daralma olan Ajda Pekkan'ın hastalığı hala geçmiş değil.

8. Oya Başar, kontrol için doktora gittiğinde meme kanseri olduğunu öğrendi. Üçüncü evrede olduğunu öğrenen Oya Başar, hemen ameliyat oldu. Ve meme kanserini atlatmayı başardı.

9. Çok sevdiğimiz canımız Sezen Aksu, yıllardır panik atak hastalığıyla uğraşıyor.

10. Arzum Onan, lenf kanseriyle başlayan ve daha sonra troid'e sıçrayan hastalığı nedeniyle iki ayrı operasyon geçirdi. Hastalığını atlatan Arzum Onan, kanseri sevgiyle ve inanarak yendiğini söyledi.

11. Bir zamanlar meme kanseri olan Vahide Gördüm, hastalığını herkese ilham olacak şekilde atlattı.

12. Kadınlarda çok sık görülen fibromiyalji (kas-iskelet sistemi) hastalığına yakalanan Tuğba Özay, hastalığını atlatamadı ve hala tedavilerine devam ediyor.

13. Gönüllerin sultanı Seda Sayan, uzun zamandır tiroid bezi hastalığının üstesinden gelmeye çalışıyor. Fakat hala net bir çözüm bulunabilmiş değil.

14. Muhteşem sesi ve dobra haliyle gönülleri kazanan Yıldız Tilbe, rahim kanseri ile mücadele etti. Ve üstesinden gelmeyi başardı.

15. Ve son olarak, "Emret Komutanım" dizisiyle popüler olan Arda Kural, yaşadığı psikolojik problemleri bir türlü atlatamadığı için şizofreni tedavisi gördü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
csa

Bak bu çok ilginç ne kadar çok kanseri atlatan ünlü var yahu... Kanserden ölen ünlümüz var mı ? Yok galiba hiç gelmiyor aklıma.

oksan_sokcikar

irem derici komik olduğunu sanam hastalığı

alpersuicmez

Buradan anlıyoruz ki; paran varsa imkanın var.

Gizli Kullanıcı

bazıları insanların hakkına girdigi için oluyo.

ayemday

bir de Nur Yerlitaş niye var

Görüş Bildir