Görüş Bildir
Haberler
Mor ve Ötesi'nden Müjde! Mor ve Ötesi Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

Mor ve Ötesi'nden Müjde! Mor ve Ötesi Yeni Albümü Ne Zaman Çıkacak?

GNS
17.01.2022 - 21:43

Türkiye'nin en sevilen alternatif rock gruplarından biri olan Mor ve Ötesi hayranlarına müjdeli haberi sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Tekli şarkılarının yanı sıra son albümlerini 2016 yılında çıkartan gruptan gelen haber, müzik severlerin heyecanlanmasına sebep oldu. Twitter üzerinden albüme dair yayınladıkları ön gösterimlerden sonra detaylar merak edilmeye başlandı. Mor ve Ötesi yeni albüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Alternatif rock denildiğine akıllara gelen ilk isimlerden olan Mor ve Ötesi grubu hayranlarına yeni albüm müjdesini verdi. Sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları paylaşımlar ile 'Sirenler' isimli albümlerinin geldiğini duyuran grup, dinleyicilerini sevindirdi. Harun Tekin, Alper Tekin, Derin Esmer ve Kerem Kabadayı tarafından 1995 yılında kurulan Mor ve Ötesi grubu en son 2016 yılında toplu albüm yayınlamıştı.

Mor ve Ötesi Yeni Albüm Sirenler Ne Zaman Yayınlanacak?

Mor ve Ötesi Yeni Albüm Sirenler Ne Zaman Yayınlanacak?

Albüm, 20 Ocak’ı 21 Ocak’a bağlayan gece yarısı tüm dijital platformlar üzerinden dinlenebilecek. Grup geçtiğimiz hafta sonu sosyal medya hesaplarından 11 şarkıdan oluşan albümün 52 dakika uzunluğunda, üç bölümden oluşacağını açıkladı.

Mor ve Ötesi 8. stüdyo albümü için iletişim ve tasarım alanlarında çok yetkin isimlerle iş birliğine gitti. Klipler, kapak tasarımları ve sosyal medya gönderilerinin tümünü kapsayacak şekilde albümün sözel ve müzikal dünyasına paralel bir evren kuruldu. “Forsa” ve “Dünyaya Bedel” ile başlayan süreç tasarım direktörü Koray Doyran ve kreatif direktör Sami Basut’a bırakıldı.

Fotoğraflarda Emre Ünal, kapak illüstrasyonunda Aykut Aydoğdu, animasyonlarda Mahmut Kalyoncu ve grafik tasarım uygulamalarında yine Koray Doyran ve Ataberk Akalın’la çalışan grubun albümün CD ve plak olarak da yayınlaması bekleniyor.

Mor ve Ötesi Son Sirenler Paylaşımı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın