Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Monarşiye Selam: Taçlar

Anasayfa > Cafe

Monarşiye Selam: Taçlar

Ekimdeki Saint Laurent defilesinde, podyumda, kıyafetler kadar dikkatimizi çeken başka bir şey daha vardı; modellerin en cool şekilde taşıdığı taçları.

Belki Elie Saab ya da Oscar de la Renta romantikliğine eşlik ederken görseydik bu kadar hayran kalmazdık ama deri Biker yeleklere, Gothic eteklere ve sert postallara, Grunge bir stille eşlik edince işin rengi değişti.

Mezuniyet partilerinde, düğünlerde, festivallerde belirmekten çekinmeyen taçlar, Hedi Slimane sayesinde bu sefer varlığı için hiçbir bahaneye ihtiyaç duymuyor gibiler.

Peki biz bu taçları en modern şekilde nasıl kullanırız?

Her ne kadar Saint Laurent ’in Twitter hesabından “her şeyle giyilir” mesajı verilse de siz, kraliçe Elizabeth ile kan bağınızın olmadığı hatırlatın kendinize.

Bu çarpıcı aksesuarı, tıpkı Slimane gibi cesur bir kontrast yaratmak için ya da Scarlett Johansson ve Natalia Vodianova gibi dramatik bir görüntü yakalamak için kullanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.kadincaozel.com/monarsiye-...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?