Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mizah Anlayışına Göre İzlemen Gereken Komedi Filmini Söylüyoruz!

443PAYLAŞIM

Senin mizah zevkin nasıl analiz edip sana uygun bir komedi filmi öneriyoruz. Tek yapman gereken sorularımıza titizlikle cevap vermek. Vakit kaybetmeden başlayalım bence!

1. Bize bu komedyenlerden seni en fazla güldüren hangisi söyleyebilir misin?

2. Bu tweet'e beğeni düzeyine göre bir puan vermeni istesek?

3. Peki buna kaç verirsin?

4. Bu karikatür sence kaç puanı hak ediyor?

5. Bunu ne kadar beğendin peki?

6. Bir de bunu puanlamanı isteyeceğiz senden...

7. Az kaldı! Mizah üzerine söylenmiş bu sözlerden hangisi senin mizah ile ilgili fikirlerini en iyi ifade edeni?

8. Son olarak favori Kemal Sunal karakterin hangisi bize söyleyebilir misin?

Süt Kardeşler - Şaban
Tosun Paşa - Şaban
Kibar Feyzo - Feyzo
Çöpçüler Kralı - Apti
Hababam Sınıfı - İnek Şaban
Zübük - İbrahim Zübükzade

Modern Times!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film Modern Times. Senin daha eski usul bir mizah algın var. Oldukça kaliteli ve rafine bir zevkin olduğunu söyleyebiliriz. Sen mizahın aynı zamanda eleştirel bir yan taşımasını da bekleyenlerdensin. Klasikler senin için vazgeçilmez.

Hangover!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film The Hangover serisi. Sen biraz daha hareketli komedilerden hoşlanıyorsun ve tarzın daha çok bu serinin espri anlayışını yansıtıyor. Merakla takip edecek bir olay kurgusu olmadan tek başına gülmek senin için anlamsız. Sen son sahneye kadar heyecanın eksik olmadığı filmleri seyretmelisin.

Borat!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film Borat. Senin mizah anlayışın biraz aykırı diyebiliriz. Borat da öyle herkesin kaldırabileceği bir film değil. Biraz kaba, sözünü oldukça direkt söyleyen ama içinde bir yerlerde o eleştirel ruhu saklayan ve sadece onu fark edebileceklerin zevk alabileceği türden filmler tam da sana göre.

We're the Millers!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film We're the Millers. Aile komedisi tam senlik. İçinde heyecanın eksik olmadığı, belki kahkahalar attırmayan ama sürükleyici komediler sana göre. Absürd olayların hızlı bir kurgu içerisinde akıp gitmesi seni oldukça eğlendirir gibi gözüküyor. Mizahı klasik değil de yeni tarzı sana daha uygun.

3 Idiots!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film 3 Idiots. Senin mizah anlayışın oldukça farklı. İçinde duygusal bir sos da olmalı ve kesinlikle sıradan değil farklı kafaların ürünü olmalı. Alışılagelmiş olan senin için gözde olamıyor, sen değişik ülkelerin farklı tarzlarını keşfetmeye oldukça yatkınsın. Klişe mizah sana oldukça uzak.

Bruce Almighty!

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film Bruce Almgihty. Senin mizah zevkin daha çok Jim Carrey ile örtüşüyor. Kelimelerden çok durumun yarattığı mizahtan daha fazla zevk alıyor olmalısın. Senin için mizah anlık kahkahalar ile daha fazla örtüşüyor. Bir ekolü takip etmek ve aynı tarz mizaha eşlik etmek tam senlik.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-ertan

Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film Modern Times. Senin daha eski usul bir mizah algın var. Oldukça kaliteli ve rafine bir zevkin olduğunu söyleyebiliriz. Sen mizahın aynı zamanda eleştirel bir yan taşımasını da bekleyenlerdensin. Klasikler senin için vazgeçilmez.

berrin60

3idots ama ztn bunu izledimmm :(( Başka yok mu??

kokos

3 Idiots! 3 Idiots! Mizah anlayışına göre sana önerebileceğimiz film 3 Idiots. Senin mizah anlayışın oldukça farklı. İçinde duygusal bir sos da olmalı ve kesinlikle sıradan değil farklı kafaların ürünü olmalı. Alışılagelmiş olan senin için gözde olamıyor, sen değişik ülkelerin farklı tarzlarını keşfetmeye oldukça yatkınsın. Klişe mizah sana oldukça uzak. Kesinlikle :)

umutcan-avci

hangover çıktı 3 ünüde izlemiştim zaten

beyzanur-

3 İdiots. En sevdiğim filmlerden biri

Görüş Bildir