Görüş Bildir

'Cem Garipoğlu'nun Değil Babasının Avukatı Oldum'

Haberler
> 'Cem Garipoğlu'nun Değil Babasının Avukatı Oldum'

Kendisi hakkında 'Cem Garipoğlu'nun avukatlığını yaptı' eleştirilerine yanıt veren Feyzioğlu, 'Ben Cem Garipoğlu'nun babasının avukatı oldum.' dedi.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Uğur Dündar’ın sunduğu 'Halk Arenası' programına konuk oldu. Kendisine yönelik eleştirilere yanıt veren Feyzioğlu, Cem Garipoğlu'nun avukatlığını yaptığı iddialarını da yalanladı.

'İLK DEFA AÇIKLAYACAĞIM'

Geçtiğimiz günlerde Danıştay etkinliğinde Başbakan Erdoğan ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Feyzioğlu, basında kendisi hakkında başlatılan karalama kampanyalarını kınadığını belirtti. Cem Garipoğlu'nun avukatlığını yaptığı yönündeki iddiaları yalanlayan Feyzioğlu 'Ben Cem Garipoğlu'nun babasının avukatı oldum. Neden olduğumu ilk defa açıklayacağım. Toplum bir bütün olarak bir insanı linç etmeye karar vermişti. Kötüydü ve linç edilmeliydi. Olayın trajik olduğu konusunda hemfikiriz. O zaman bana dosyayı göstermediler. Bir baba oğluyla birlikte eline testere alıp bir kızı öldürmekle suçlanıyor. Bu suçu o babanın mantık çerçevesinde bu suçu işlemiş olduğuna inanmıyorum' dedi.

haberler.com

Kaynak: http://www.haberler.com/feyzioglu-cem...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
FAHRİ FERGAN

Yorumlar heyhat neyi neyle karşılaştırıyorlar,beyaz türklere tüküreyim..zihniyet mi lan bu şimdi?

böyle bir adamı hangi kafayla neden savunabilir? nasıl bir vicdandır ki bu bunu yapabiliyor?

Kuzey Cephesi

bu haberi ilk defa görüyorum... artık gram güvenirliliği kalmadı bu şahsın gözümde