Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Meryem Uzerli'nin Cannes Film Festivali Açılış Gecesinde Giydiği Transparan Elbise Olay Oldu!

1.6bPAYLAŞIM

Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali'nin açılış gecesine giden yüzlerce ünlü isimden biriydi. Gayet şık ve güzel bir elbise ile o da kırmızı halıda boy gösterdi. Kıyafeti ise sosyal medyada olay oldu.

Cannes Film Festivali, Fransa'nın güneyinde bulunan Cannes kentinde her yıl genellikle Mayıs ayında düzenlenen uluslararası film festivalidir.

72. Cannes Film Festivali de geçtiğimiz günlerde başladı. Açılış gecesinde de birçok ünlü yerini aldı.

Kırmızı halıda pek çok ünlü, cesur kıyafetleriyle yürüdü.

Dilan Çiçek Deniz de kırmızı halıda boy gösteren bir diğer Türk ünlüydü.

Meryem Uzerli de davetliler arasındaydı ve cesur kıyafetiyle oldukça dikkat çekiciydi. Giydiği bu transparan elbise ise oldukça konuşuldu!

Kıyafetiyle, kırmızı halıda objektiflere pozlarını verdi...

Giydiği elbisenin üzerine ne kadar yakıştığını söylemezsek olmaz.

Kıyafeti çok abartı bulanların yanı sıra, cesur ve şık bulanların sayısı da oldukça fazlaydı.

Gazeteci Şenay Düdek'e göre de; Meryem Uzerli, gündem sıkıntısı çektiği için bu kıyafeti tercih etmiş.

Gerçeklik algısının farkında olmak önemli tabii ki.

Her konu hakkında korkunç ve kötü yorum yapmak zorunda hissetmek, nasıl bir his acaba?

Söylemezsem Olmaz ekibi yine muhteşem yorumlar yapmış bu konu hakkında da👇

Meryem Uzerli, kendine yakıştığına inandığı iddialı kıyafetiyle kırmızı halıya çıkmış. Bu nedenle ona "teşhirci", "ilgi çekmeye çalışıyor." gibi ifadeler kullananların çoğu da hemcinsi olan kadınlar. Son derece üzücü.

Giydiği kıyafeti için bir kadının başka bir kadını teşhircilik ile suçlaması ne kadar hoş bir davranış, orası tartışılır. Herkes istediği kıyafet ile özgürce dolaşabilmeli.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım! 👇

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mavibalik

Siber zorbalığa, kadına yine en çok kadının gerekiz eleştiri ve zorbalık yapmasına karşı bir insanım. Tabi ki hakareti ve zorbalığı hak etmez fakat herkes bir insanın kalçalarının açıkça gözüktüğü bir elbiseyi beğenmek ve iltifat etmek vayy ne kadar cesur tebrik ederim demek zorunda da değil. Açıklığa karşı değilim ama insanın en mahrem yerlerini de gereksiz yere direk açıp göstermesi hoş değil bence.Şort mini etek bikini bunlar tamam, hatta kaliteli bir film, sanat, bunun için soyunana bile bişey demem, fakat bu tamamen amaçsız bir şey. O zaman neden medeniyetle birlikte insanlar hayvanlardan farklı olarak özel yerlerini saklıyor. Hepimiz çıplak gezelim ve vücudumuz bir et parçasından farklı olmasın gözümüzde.

ozge-ozcan23

ZAHMET EDİP GİYMESEYDİN LAKİN GİYMEMİŞ ZATENDE YUHHH SİZE

yasiyahyabeyaz

aslında teşekkür edilebilir. bir çok erkek evinde cips kola eşliğinde bu resimlerden yola çıkarak 2.Elizabeth, 3. ve hatta belki 4.Elizabeth'i 20 saniyeliğine taht'a oturtmuştur.

yasiyahyabeyaz

tek bir sorum var, hangi amaçla transparan kıyafet giyilir? buna vereceğiniz cevapların hiçbiri oranı buranı açmaya mantıklı olmayacaktır. kadın veya erkek kim yaparsa yapsın, çıplaklığı normalleştirmeye çalışmak isteyenler buyursun soyunup sokakta gezsin, meryem dahil.

uyusuk

Niye .ötünü göstererek gündem oluyor oyunculuğu ile ön plana çıksın... Bak içerik sahibi bile yazmış film festivalinde giydiği transparan elbise olay oldu Meryem Uzerli de biliyor .ötünü gösterince olay olacağını dikkatleri üzerine çekeceğini siz de yok elbise güzelmiş yok özgürlük yok bilmem ne geçiniz efendiler bu işi özgürlük diye diye bokunu çıkardınız...

Görüş Bildir