Meghan Markle Çok Şanslı! Prens Harry'nin Yaşayan Son Romantik Erkek Olduğunun 15 Kıskandıran Kanıtı

7PAYLAŞIM

Prens Harry ve Meghan çiftinin her hareketini imrenerek izliyoruz çünkü Harry gerçekten dünyada kalan son romantik erkek olabilir. Biz de sizler için Prens'in herkesi kıskandıran özelliklerini derledik. Gelin birlikte bakalım...

Kaynak: https://bestlifeonline.com/prince-harry-...

1. Meghan'a körkütük aşık olduğu her halinden belli.

Prens Harry ve Meghan'ı her birlikte gördüğümüzde, Harry'nin gözlerinden aşkı belli oluyor. Meghan'a sanki dünyadaki tek kadınmış gibi bakıyor. Ve sadece gerçek bir romantik, ilk aşık olduğu anı "Bütün yıldızlar hizalanmıştı." şeklinde açıklar.

2. Meghan için harika bir yüzük dizayn etti.

Harry, Meghan'ın herkese iç çektiren elmasını ve üzerinde 3 taş olan nişan yüzüğünü kendisi tasarladı. Yüzükteki taşlardan bir tanesi, tanıştıktan 2 hafta sonra çıktıkları ilk tatilleri olan Botswana'dan alındı ve diğer 2 küçük taş Prenses Diana'nın koleksiyonuna aitti.

3. Prens Harry aşırı korumacı.

Söz konusu Meghan olduğu zaman Harry eşi benzeri görülmemiş bir koruma tavrı sergiliyor. Meghan ve babası arasındaki problem sorulduğu zaman bile eşini kırmamak için kelimelerini dikkatle seçiyor.

4. Prens Harry 21. yüzyılda yaşayan bir şövalye kadar kibar.

Kraliyet ailesi protokolüne göre kız arkadaşlar ya da kadınlar genelde prensin önden yürümesine izin verirler ve arkada dururlar. Ama söz konusu Meghan olduğu zaman, Harry eşine izin veriyor ve önce onun geçmesini bekliyor.

5. Harry gerçekten YAKIŞIKLI.

Kraliyet ailesinden geldiği için mi bilemiyoruz ama, gülümsemesi ve kahkahası ile bütün kalpleri eritebileceğini düşünüyoruz.

6. Harry'nin mutfak konusunda başarılı olduğunu biliyor muydunuz?

Evlenmeden önce Prens William ve Kate'in mutfağını kullanan Harry, yemek yapma konusunda da oldukça başarılı. Bir kadın başka ne isteyebilir ki?

7. Prens tam bir ev kuşu.

Geceleri dışarı çıkıp eğlendiği günler Meghan'ın ardından son buldu. Harry, Meghan ile evde vakit geçirmeyi çok seviyor. Bunun nedeni etraflarında kimse olmadan baş başa zaman geçirebilecekleri tek yerin evleri olması da olabilir...

8. Bütün kadınların istediği bir özellik: Prens Harry çocuklara bayılıyor.

Etrafında çocuk olduğu zaman Harry kameralara hep mutlu yansıyor. Bildiğiniz üzre bebeklerinin doğumu yaklaştı. Yukarıda gördüğünüz fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere Harry ve Meghan çiftinin bebeği çok şanslı olacak.

9. Harry, Meghan için Kraliçe'den hiç çekinmeden birçok kuralı yıkıyor.

Meghan için kurallar evlenmeden önce çiğnenmeye başlanmıştı bile. Kraliyet kurallarına göre Christmas sadece aile içinde kutlanıyordu ama Harry, Kraliçe'den Meghan için bir istisna yapmasını istedi. Meghan'dan önce bu tarz ayrıcalıklar Lady Diana Spencer ve Kate Middleton için yapılmamıştı (çünkü onların nişanlıları hiç böyle ricalarda bulunmamıştı).

10. Harry, Meghan'a olan sevgisini toplum içerisinde göstermekten hiç çekinmiyor.

Harry ve Meghan'a kadar, ailede kimse toplum içerisinde el ele tutuşmuyordu ve öpüşmüyordu. Fakat Harry, Meghan'ın elini bir saniye bile bırakmıyor ve toplum içerisinde olduklarında koruyucu kollarını eşinin üzerinden ayırmıyor.

11. Prens, örnek bir damat gibi Meghan'ın annesinin 'muhteşem' olduğunu düşünüyor.

Harry, her fırsatta Meghan'ın annesi Doria Ragland'ı yanlarına çağırıyor. Nişanlandıklarını duyurdukları gün BBC ile yaptığı bir röportajında kayınvalidesi için 'muhteşem' demişti. Annesi ve eşinin iyi anlaşması her genç kadının hayali değil midir zaten?

12. Uzun bir süre ülkesi için hizmet etti.

Harry 10 yıl gibi bir süre orduda bulundu. Ülkesine olan bağlılığı ile herkesin kalbini kazanan Prens gerektiği zaman savaş helikopteri bile kullandı.

13. Annesine olan düşkünlüğü hala devam ediyor.

Diana olmadan hayatlarının nasıl olduğunu bir televizyon programında anlatan William ve Harry'nin annelerini ne kadar özlediklerini bütün halk öğrendi. 1997'de annesi ile yaptığı telefon görüşmesini kuzenleri ile oynamak için kısa kesen Harry bu konuda "Eğer onunla son konuşmam olduğunu bilseydim, her şey daha farklı olurdu. Bütün hayatım boyunca bununla yaşayacağım." diyor. O zaman henüz 12 yaşında olmasına rağmen, bu anısının her gün aklına geldiğini belirtiyor Harry.

14. Harry harika bir dinleyici.

Harry annesinin yokluğu ile ilgili problemlerini açık açık anlatırken, aynı zamanda da problemleri olan herkesi empati yaparak dinliyor. Bütün cana yakınlığı ile halkını dinliyor ve sorunlarını çözmek için elinden geleni yapıyor.

15. Son olarak, Harry hem yakışıklı hem de gerçek bir masal kahramanı gibi...

Annesinin ardından kaybolmuş bir çocuk, parti prensi, asker, birçok spor dalında başarılı ve bütün kadınların hayalindeki gibi bir sevgili...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nereyekadar14

metin hara müjde abini bulduk

baboshako

Harry boyle harry soyle amk sanki bizim derdimiz tasamiz olmasa biz romantik olamicaz

melih-gode

niye okudun o zaman içeriği. Dert tasa ne zaman alıkoymuş kibarlıktan yahut romantiklikten?

Görüş Bildir