Görüş Bildir
Haberler
MasterChef'te Mide Bulandırıcı Olay! Görüntülerden Sonra Yarışmacı Diskalifiye Edildi...

MasterChef'te Mide Bulandırıcı Olay! Görüntülerden Sonra Yarışmacı Diskalifiye Edildi...

Müge Kakşi
26.07.2021 - 23:45

TV8 ekranlarının oldukça sevilen yarışma programı MasterChef'te mide bulandıran bir olay yaşandı. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın jüri üyeliğini üstlendiği yarışmada, yarışmacının terinin damladığı hamuru yoğurduğu fark edilince diskalifiye edildi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

MasterChef'te Skandal Yaratan Olay

MasterChef'te Skandal Yaratan Olay

MasterChef’in, dün akşam ekranlara gelen bölümünde büyük bir talihsizlik yaşandı. Mehmet Şef’in şüphelenmesi sonrasında kamera kayıtlarını inceleyen jüri üyeleri, yarışmacıyı stüdyodan gönderdi. Genç yarışmacı izlenilen görüntülerin ardından diskalifiye edildi.

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danillo Zanna'nın sunduğu ve jüri üyeliklerini üstlendiği MasterChef Türkiye'de üçlü düello elemeleri ekrana gelmeye devam ediyor.

Düellolarda günün ikinci yemeğinde yarışmacılar arasında yer alan Oktay Uğur büyük talihsizlik yaşadı.

Yemeğini Tatmadılar

Yemeğini Tatmadılar

Yarışmada şeflerin istediği erişteyi yapmak için hamur yoğuran genç yarışmacı, yarışma heyecanı ve stüdyodaki spotlar nedeniyle terledi. Oktay'ın kafasından damlayan terler yoğurduğu hamura karıştı.

Yarışmacının aşırı terlemesinden şüphelenen Mehmet Yalçınkaya, kamera kayıtlarını inceledi. Şef Yalçınkaya, yarışmacının ter damlalarının iki defa hamura aktığını fark etti.

Ünlü şef, hijyenik bir sıkıntı olduğu gerekçesiyle Oktay'ın yemeği tatmadı. Böylece yarışmacı yaşadığı talihsiz olayla birlikte stüdyodan gönderildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
19
9
9
2
2
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın