Görüş Bildir

MasterChef Bu Akşamki Eleme Adayı Kim Oldu? 29 Aralık 2021 MasterChef İkinci Eleme Adayı Kim?

Anasayfa > Güncel

MasterChef Türkiye 2021 haftanın ikinci eleme adayı ve dokunulmazlığı kazanan isim bu akşam belli oldu. MasterChef Türkiye yarışmasında kırmızı ve mavi takımlar haftanın ikinci takım oyunu ile karşı karşıya geldi. Yarışmacılar eleme potasına girmemek için kıyasıya performans sergiledi. Peki, 29 Aralık MasterChef'te ilk eleme adayı kim oldu?

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları haftanın ikinci oyununda tavuk ile yaratıcı tabaklar ortaya çıkarmaya çalıştı. MasterChef jürileri yarışmacılardan tavuk ve tavuğun parçalarını kullanarak üç farklı tabak ortaya koymalarını istedi. Peki, 29 Aralık MasterChef eleme adayı kim oldu? 29 Aralık MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte merak edilen detaylar...

29 Aralık MasterChef 2021 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

29 Aralık MasterChef 2021 Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Tavuk ile üç farklı tabak ortaya koyan yarışmacıların kıyasıya rekabeti izleyicileri ekrana kilitledi. Kazanan mavi takım olurken Burcu, Somer Şef'ten övgüler almasının yanı sıra yemeğine kaşık atıldı. Kırmızı takım kaybederken, eleme öncesi oyunda bal kabağı kullanılarak tabaklar çıkartıldı. Bireysel dokunulmazlığın sahibi ise Dilara oldu.

MasterChef’te İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

MasterChef’te İkinci Eleme Adayı Kim Oldu?

Haftanın ilk eleme adayı bugün yemeğine kaşık atılan Burcu olurken ikinci isim ise Hasan oldu.

Bu İçerikler de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?