Magazin Tarihinin En Büyük Sırlarından: Sevgilisini Ünlü Kadın Pop Starla Basıp Tokatlayan Zeki Müren!

-

Bir zamanların efsanesi Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz sesi Zeki Müren'in başından geçen bu ilginç olayı daha önce hiçbir yerde duymamışsınızdır.  Merak ediyorsanız, haydi birlikte okuyalım;

 Kaynak: Şokokop

Bir zamanların en sevilen ve sayılan ismi Zeki Müren, nam-ı diğer "Sanat Güneşi'miz" hakkında aslında bilmediğimiz çok şey var.

Onun bilinmeyen bu gizli sırlarını sadece en yakın arkadaşı, can yoldaşı Göksenin Çakmak biliyor.

Hatta kendisi Zeki Müren öldükten sonra onun sırlarını içeren bir kitap yazmış. Fakat olaylarla dolu bu kitabı yayımlarsa mutlaka ceza alacağını da bildiği için yayımlayamamış.

Çünkü içerisinde o kadar çok isim geçiyormuş ki, örneğin Zeki Müren'in hala hayatta olan çok ünlü bir kadın pop starını nasıl dövdüğünü anlatıyor:

O zamanlar Zeki Müren'in eğitim masraflarını ödediği ve meteoroloji mühendisi olan delikanlı bir sevgilisi varmış.

İzmir'de Swissotel olan Efes Otel'inde bir haftalık programa sevgilisiyle birlikte katılıyor.

Fakat orada Zeki Müren'in dikkatini çeken bir olay gerçekleşiyor. Birlikte geldiği sevgilisi ve bahsettiğimiz ünlü kadın pop starın yakınlaştıklarını görüyor.

Birbirlerine el şakaları yapıp yakınlaştıklarını gördükçe Zeki Müren'in içine bir şüphe düşüyor.

Sonrasında" Erol'un Yeri" diye Kordon'da bir mekana gitmiş numarası yaparak resepsiyona tembih ediyor Zeki Müren, bir zarfın içine de bahşişle beraber ‘Haber bekliyorum, Erol’un Yeri’ndeyim” diyor.

Erol'un Yeri'ne gidiyor fakat 10 dakika sonra bir telefon alıyor. Sevgilisinin o ünlü kadın pop starının odasına girdiğini öğreniyor.

Bunu öğrenen Zeki Müren, arabaya atladığı gibi otele gidiyor. Kapıyı çalışıyor çalıyor ama bir türlü açılmıyor. "Ben Zeki'yim" aç kapıyı diye bağırıyor.

"Ay paşam bir dakika banyodayım" diye ses geliyor içeriden, birkaç dakika sonra sevgilisiyle aşırı samimi bir halde olan ünlü kadın pop star kapıyı açıyor.

Zeki Müren odanın içerisine giriyor, sevgilisini arıyor ama göremiyor. En sonunda balkona çıkıyor, sevgilisini üstünde bir örtüyle kendini kamufle etmiş bir şekilde buluyor.

Sevgilisi "Ne arıyorsun sen burada" deyince Zeki Müren'de "bir şey almaya geldim" diyor.

Çok sinirlenen Zeki Müren, sevgilisine bir tane vuruyor. Sonra da o ünlü kadın pop starının saçından tutup iki tokat da ona atıyor ve ağzını kanatıyor.

Anlayacağınız Zeki Müren kendi sevgilisini sözünü ettiğimiz ünlü kadın pop starı ile otel odasında basıyor. Biz de sizin gibi bu ünlü pop starı çok merak ettik. Ama bu tarihte bir sır olarak kalacak...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

kesin ajdadır.o tarihte hala ünlü ve yaşayan kim kaldı ki..gerçi ajdanın böyle bişey yapacagını düşünmüyorum karakter olarak ama..sevgilisi kim peki,resmi yok mu?

ebru-genek

:DD

everythingisjoke

Ajda olabilir mi?

okisi

adamın tokatlaması bile bir olay bir nezaket akıyor efendim

deryadrn

Onu bunu bilmem de özeli beni ilgilendirmez, kendisi bir sanatçıdır ve çok değerlidir. O şarkılar nasıl güzel ruh bulmuştu sesinde... Bi başka söylerdi sanki. Allah rahmet etsin

nicola-tesla

Zeki Müren'i canlı dinleyebilseydim keşke :(( mr. çakmak bence dostluk vasfına yakışır şekilde davransın.

Görüş Bildir