Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Lisedeyken Yaşadığımız 5 Gerilim Senaryosu

-
Abone ol

1. Zor Geçen Sınavın Ardından Notların Açıklanacağı an

Zor bi sınavdan çıkmışsındır.Tam o notların açıklanacağı ana gelir.Hele bi de arkadaşının notu senden önce açıklanmışsa en azından ondan daha düşük bi not almıyim diye düşünürsün..

2. Gaza Gelip Öğretmene Attığın Lafın Öğretmenin Duyup Duymadığını Anlayamadığın An

Sınıfta kimin ne dediği belli değildir.Tam gaza gelirsin öğretmene laf atarsın.Tam o anda sınıfta bi sessizlik olur.Öğretmenin attığın lafı duyup duymadığını anlayamazsın.

3. Serbet Kıyafetle Okula Girmeye Çalışmak

Biraz disiplinli bi lisede okuduysanız bunu çok iyi bilirisiniz.Her pazartesi törenden sonra öğretmenler dizilir öğrenciler de tek sıra halinde geçerler.Serbest kıyafetle gelenleri tespit edip bi köşeye çekerler.İşte sen de tam o gün okula serbest kıyafetle gelmişsindir.Öğretmenlere yakalanmamak için önündeki adamın dibine dibine sokulursun.İşte o öğretmenlerin önünden geçerkenki gerilimi hiç bir filmde bulamazsın.

4. Kopya Çekerken Öğretmenle Göz Göze gelmek

Zor bi sınava girmişsindir.Tesadüfen yanına da çalışkan biri oturur.Tam dersin ki ulan ben hepsini  bundan geçiririm.İşe koyulursun ki öğretmenle göz göze gelirsin.

5. Müdürün kapısının Önünde Babanı Beklemek

Bi suç işlemişsindir.Müdür babanı çağırmıştır.Sen de kapınını önünde beklemektesin.Baban dışarı çıkınca kim bilir sana neler yapacak.Hemen topukla ordan.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
Görüş Bildir