Görüş Bildir
Haberler
Lisede Büyük Rezalet! Öğrenciler Müdüre Kucak Dansı Yaptı!

Lisede Büyük Rezalet! Öğrenciler Müdüre Kucak Dansı Yaptı!

ABD'nin Kentucky eyaletindeki Hazard Lisesi'nden olay görüntüler! Düzenlenen okula dönüş etkinliğinde, erkek öğrenciler Hooters benzeri kıyafetler giyerek okul müdürü ve belediye başkanına kucak dansı yaptı! Yaşananlar sosyal medyada hızla yayılınca, okul yönetimi açıklama yaptı.  Olay görüntüler ve detayları haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda

ABD'nin Kentucky eyaletindeki Hazard Lisesi'nde yaşananlar akıllara durgunluk verir nitelikte. Okula dönüş etkinliğinde, özellikle erkek öğrenciler Hooters(seksi kadınların garson olarak kullanıldığı bir restoran zinciri) benzeri kıyaferler giyerek; okul müdürü ve hatta belediye başkanına kucak dansı yaptı.

Kucak Dansı Yapılırken Kahkahalarla Güldü!

Kucak Dansı Yapılırken Kahkahalarla Güldü!

Yaşanan olaylar sonrasında sosyal medyada fotoğrafların hızla yayılmasıyla yetkililer harekete geçti. Hazard Bağımsız Okulları Müfettişi Susan Combs, olay hakkında soruşturma başlattı ve disiplin cezalarının uygulandığını söyledi. Combs Çarşamba günü yaptığı açıklamada, okul etkinliklerinin ruhta yaratıcılığı desteklerken, fotoğraflarda gösterilen olayların bu yaratıcılıktan 'çok uzak' olduğunu söyledi.

İşin İçinde Okul Müdürü ve Belediye Başkanı Var!

İşin İçinde Okul Müdürü ve Belediye Başkanı Var!

Combs ayrıca, disiplin işlemlerinin yapıldığını ve tüm bölge personelinin bölge adına özür dilediğini ekledi. Combs, bu şoke eden olayın altında yatan kişilerin sosyal medya ve politika eğitiminden geçeceklerini belirtti. Ancak henüz, yetişkinliğe erişmemiş bu çocukların cinsel istismarı karşısında kahkahalarla gülen okul müdürü ve belediye başkanı için bu yaptırım yeterli olur mu, zaman gösterecek.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
7
5
2
2
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın