Görüş Bildir

Leyla ile Mecnun Dizisindeki Hangi Leyla'sın?

Anasayfa > Test

Sonuçta kavuşmaya az kaldı! Bakalım sen bu muhteşem dizideki hangi Leyla'sın?

1. Önce yaşını öğrenelim!

2. Bir Erdal Bakkal seç bakalım!

3. Leyla ile Mecnun deyince aklına ne geliyor?

4. Şimdi de dedelerden birini seç.

5. Hangi Leyla ile Mecnun şarkısı desek?

Bu Kıza Kadar
Sevdalılar Beni Anlar
Yalan
Bu Gala Daşlı Gala

6. Mecnun'un Açıköğretim Fakültesi'nde hangi bölümü bitirdiğini biliyor musun?

Psikoloji
Maliye
Türk Dili ve Edebiyatı
İşletme

7. Bir tane AT seçin!

8. Son olarak bir İsmail Abi ceketi seç de bitirelim testi.

İlk Leyla!

İlk Leyla!

Sen tatlı mı tatlı, ilk görüşte aşık olunacak bir Leyla'sın! Sakin bir yapın olmakla birlikte, aşık olduktan sonra gözün hiçbir şeyi görmüyor senin. Aşkın uğruna yapmayacağın şey yok desek yeridir. Ama kendin ilk görüşte aşık olunacak bir güzelliğe sahip olsan da, birini sevmen ve ona güvenmen zaman alıyor. Tabii Mecnun'una ayak uydurmak da... Ne olursa olsun çok tatlısın, bırakıp gitsen bile unutulmazsın. Değerini bil bizce!

Şirin Leyla!

Şirin Leyla!

Sen aşkı uğruna adını değiştirecek kadar gözü kara bir Leyla'sın! Kafana koyduklarını yapman konusunda üstüne yok. Bir kez bir şeyi istedin mi o bitmiş sayılır yani. Bunun için elinden geleni ardına koymazsın. Hele ki konu aşksa... Ama bazen istediğimiz gibi olmuyor, işler pek de hayal ettiğimiz gibi yürümüyor. Böyle durumlarda da zorla güzellik olmaz diyecek kadar gözü karasın. Gitmen gerektiğinde kimseye minnet etmeden çekip gitmesini de biliyorsun yani...

3. Leyla!

3. Leyla!

Sen en umutsuz anlarda çıkagelen bir mucize gibisin. Bir daha sevemem, aman aşk mevzuları kapandı benim için diyen birini bile aşka düşürüp hayaller kurdurursun sen. Umut ışığı gibisin yani adeta. Tanıdık tanımadık herkesi kendine ısındırıp yeniden sevmelerini sağlayabilirsin. Ne güzel gelirsin sen insanlara bir bilsen!

Son Leyla!

Son Leyla!

Sen tam da her şey bitti derken bir ışık gibi doğuyorsun insanların üstüne. Özlenilen her şeyin cevabı sende gibi sanki. Bir daha görülemeyecek, sevilemeyecek ne varsa 'Durun daha bitmedi' diyecek ve umut olacak bir yapın var. Sadece bu da değil, anında ikna ediyorsun insanları da. Hatta aşka küsmüş birini bile... İyi ki geldin dedirtiyorsun kısaca!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
44
25
4
4
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?