Görüş Bildir

Kuruluş Osman 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Anasayfa > Güncel

ATV’nin en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman, dün akşam yeni bölümüyle izleyicileri bir kez daha ekrana kilitlemeyi başardı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kuruluş Osman 73. bölüm tek parça full izleme ekranı da belli oldu. Ayrıca Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. İşte Kuruluş Osman 73. bölüm tek parça full izleme ekranı ve Kuruluş Osman 74. bölüm fragmanı…

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman, ilk yayınlandığı günden bu yana reytinglerde her zaman en üste oynamayı başardı. Kuruluş Osman son bölümde de birbirinden heyecanlı sahneler yaşandı. İşte Kuruluş Osman son bölüm yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

Kuruluş Osman 74. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti ve İzleme Ekranı

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti ve İzleme Ekranı

Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

İnegöl'ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola'yı zayıflatmayı planlar. Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!

Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros'tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros'u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari'nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?

Kuruluş Osman 73. Bölüm Tek Parça Full İzle

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?