Görüş Bildir
Haberler
Kuruluş Osman 69. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kuruluş Osman 69. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
28.10.2021 - 19:10

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Malhun Hatun gelecek büyük bir kervandan bahsederken, Osman Bey kervanı vuranları bulmaya kararlıdır. Öte yandan Rogatos'a giden Osman Bey yanında bir sürpriz getirmiştir. Osman Bey kendisine baş kaldıranın başının yerinde olmayacağını haykırır. İşte Kuruluş Osman 69. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Osman Bey'in hedefi ittifakı dağıtmak

Osman Bey'in kurduğu oyunla Papaz Gregor'u geri alması tekfurların büyük hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Bu gelişme üzerine, Tekfur Nikola, Tekfur Kosses ve Tekfur Rogatus, Papaz Gregor'u Osman Bey'in elinden alabilmek için birlikte hareket etme kararı alır. Tekfurların ittifakını haber alan Osman Bey bu birliği adım adım dağıtmaya karar verir ve ilk hedef olarak Tekfur Rogatus'u seçer.

İmparator Gregor'u istiyor

Bu sırada Tekfur Kosses, Bizans İmparatoru'ndan Papaz Gregor'un acilen yakalanıp kendisine gönderilmesini bildiren bir mesaj alır. Tekfur Kosses, imparatorun bu talebini Osman Bey'le paylaşarak Papaz Gregor'un kendisine teslim edilmesini ister.

Bala Hatun'un bebeğine ne olacak?

Bala Hatun ve Malhun Hatun, Söğüt'ten obaya dönerken Katalanların pususuna düşer. Hatunlar kahramanca savaşırken, hamile olan Bala Hatun yaralanır. Saldırı haberi Kayı Obası'na ateş gibi düşerken, Bala Hatun kendisinden çok bebeği için endişelenir. İntikam yemini eden Osman Bey ise saldırının arkasındakileri cezalandırmak için harekete geçer.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın