Kulağınıza Küpe Olsun! Kendine Güvenen Kadınları Hak Etmek İçin Uymanız Gereken 15 Tavsiye

-

Öz güvenleri yüksek, güç zırhını üzerlerine geçirmiş kendine güvenen kadınları hepimiz biliyoruz. Etrafımızda da bolca var. Peki erkekler olarak kendine güvenen kadınları hak etmeniz için ne yapmanız ya da yapmamanız gerektiğini biliyor musunuz? E bilmiyorsanız sizi aşağı doğru alalım! 😎

Keyifli okumalar!

1. Öncelikle kendine güvenen bir kadını hak etmek için onun aldığı kararlara çok fazla müdahale etmemelisin. Bunu hissettiği anda sana kapının yolunu gösterir.

2. Aynı zamanda da kıskanç bir insan olmamalısın. Bilirsin ki kendine güvenen kadınlar baskıdan hoşlanmazlar. Her ne kadar erkekler sahiplenmeyi sevse de o iş bu kadınlarda yaramaz!

3. İş sadece onun kendine güvenmesiyle bitmiyor! Sen de kendine en az onun kadar güvenmelisin. Yoksa seninle baştan işi olmaz.

4. Kendine güvendikten sonra tabii ki ona da güvenmelisin. Ona bunu hissettirmelisin ki ilişkiniz uzun ömürlü olsun. 😉

5. Ondan, senden izin istemesini beklemek gibi bir hataya düşmemelisin. Senin "Gidebilirsin, yapabilirsin." gibi izin cümlelerine ihtiyacı yoktur. Bunu aklına güzelce yazmalısın.

6. İlişki 2 kişilik olsa da ayrı ayrı hayatlarınız olduğunu unutmamalısın. Tek başına katıldığı aktiviteler için ağız bükmemelisin. Anlaştık mı? 😎

7. Yapmış olduğu planları ya da kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için ona köstek değil destek olmalısın.

8. Her zaman yeniliklere açık bir insan olduğu için sen de yeniliklere açık olmalısın. Yeni yerler görmek, birileriyle tanışmak gibi...

9. Aranızda yaşanan olumsuz durumlarda karşılıklı sakince konuşmayı seçmelisin. Anlaşarak sorunları çözmeye çalışıp, "Benim dediğim olacak!" demezsen senden iyisi yok.

10. Her zaman her alanda başarılı olduğu için onun başarılarını takdir etmelisin. Tebrik etmek hayatından hiçbir şeyi götürmez tam tersi onu kazandırır.

11. Kendine güvenen kadının güçlü bir karakteri olduğunu bilerek hareket etmelisin.

12. Onun sadece sen yanındasın diye ayakta durabileceğini değil, sensiz de tek başına dimdik hayatta bir şeyler başarabileceğini kavramalısın.

13. "Erkekler dedikodu yapar mı?" deme, yapar. Kendine güvenen kadınlar da dedikodudan hoşlanmaz. Sen de bu durumda dedikodu yapmamalısın. 😎

14. Kıyas kıyas kıyas... Onu kesinlikle başkalarıyla kıyaslamamalısın. Yoksa saniyesinde kafasında seni bitirir.

15. Son olarak da ne istediğini bilmelisin ve duygular konusunda açık olmalısın. Çünkü o her zaman netliği seven birisi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
evilbane-netmarble

15 maddede gavatlık tanımı.

burak-baldan

Triplere gel :) Güçlü kadın güzeldir.Gerçekten görürsem takdir ederim ama sizin içinizde öyle garip bir şey var ki.En güçlünüzün bile tamamen güçsüz olduğu anlar oluyor.Lütfen böyle yenilmez göstermeyin kendinizi.Hak edilecek bir şeymiş gibi.Kendinizin bile inanmadığı yalanlarla kapatıyorsunuz kendinizi.Benim bir düşüncem var.Kadın düşmanlığı olarak algılayın isterseniz.Öyle değilim ama farketmez.En yüksek potansiyeline ulaşmış bir erkek ile en yüksek potansiyeline ulaşmış bir kadının karşı karşıya geldiğini düşünüyorum.Muhtemelen kadın hep yenilecektir.

Gizli Kullanıcı

#2 deki tweet?

buraknugali

ay götüm...

culog

Canım iyi güzel anlatmışsın da bu dediklerine sahip kadın yada erkek bireysel hayatlarında başarılı olurlar.Konuya iki kişilik hayat dahil olduğunda bu saydıklarının bazıları dışında kalanı bencillik ve bireysellik diye nitelendirilr ki bu da ilişkiyi iki aynı duyguda degilde iki farklı kafada yaşamaya iter.İşin özü bu dediğin yalnız kalma tanımıdır.Yanında birini istiyorsan bu dediklerin işlemez :)

Başlıklar

kadınlarkulak piercingleri
Görüş Bildir