Koronavirüs'ün Yıktığı İtalya'dan Bilgiler Veren Senem Önen'e Gelen Birbirinden Çirkin Yorumlara Hayret Edeceksiniz

855PAYLAŞIM

İnsanlar bilgiye ve tecrübeye saygı duymayı ne zaman öğrenecek acaba? Korkunç yorumlar bunlar!

Koronavirüs vaka sayısı günden güne güncelleniyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın son açıklaması 18 kişinin tedavi gördüğü yönündeydi. Ancak bu sayı, ilerleyen saatlerde Bakan'ın yapacağı açıklamayla değişecek.

Bu arada sosyal medyada Koronavirüs'ün en yıkıcı olduğu yerden, İtalya'dan bir video gönderen Senem Önen günün konusu oldu. Biyoloji alanında araştırma görevlisi olan Senem'in verdiği bilgiler, olayı ne kadar ciddiye almamız gerektiğini gösteriyordu.

Senem'in detaylı açıklamaları için buraya bakabilirsiniz.

İtalya'da Yaşayan Senem'in Anlattıklarını Mutlaka Dinlemelisiniz: 'Koronavirüsü Grip ile Karıştırmayın, İnsanlar Boğularak Ölüyor' - onedio.com
İtalya'da Yaşayan Senem'in Anlattıklarını Mutlaka Dinlemelisiniz: 'Koronavirüsü Grip ile Karıştırmayın, İnsanlar Boğularak Ölüyor' - onedio.com

Senem'in anlattığı onca bilgi bazı kişiler tarafından nasıl karşılandı biliyor musunuz? Bu Twitter kulanıcısı onlardan bazılarını yayınladı. İnsan gerçekten inanamıyor!

twitter.com

Sosyal mesafenin önemini Koronavirüs ile anladığımız şu günlerde, belki de bazı kişilerle mesafeyi daha da açmamız lazım. Bilgiye ve tecrübeye saygı duymayı inşallah bir gün öğreniriz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-yilmaz34

yarasaya patlamalı kahkaha attım

strahd.shonya

Bu kadar cahilin yaşadığı bir ülkede Corona'nın hafif atlatılacağını düşünmek büyük hayalperestlik olur. .

nickimdebileolmaz

Şerefsizin biri yarasa nın çükünü koymuş akılsız editörde kendine hakaret etsinler diye onu almış kadını ekran görüntüsünü yanına iliştirip kapak görseli yapmış.

seda_pelvan

Ben gerçekten bu malları anlamıyorum dicem. Mal a yazık olacak. İnsan bu kadar mı ezik olur ve bunu bu kadar mı belli eder. Bazen düşünüyorum da böyle afet durumlarında Mazlumlar dışında iq oranına göre kayıp versek ... onlar da acaba biraz kendini geliştirmek için çabalar mı ?diyorum . sonra da diyorum ki nerdeeeee???? Vallahi bu kafadakiler bize her türlü yük. Eğer bi adım yol alamıyorsak,yerimizde sayıyorsak bunların yüzünden. Biz kendi çabamızla bunları kendimizden uzak tutmalıyız. Yanımızda yer almaları için bişeyler katmalılar kendilerine. Yoksa bu yükle daha fazla yol alamayacağız :( Kadın çıkmış insanlık adına seni uyarıyo. Sizi ne rahatsız etti ki bu kadar çirkinleştiniz hadsizleştiniz ??? !!!

pazartesi

Iq oranıyla da açıklayamayız. Bizimki de 240 değil ama haddimizi biliyoruz.

seda_pelvan

Ben gerçekten bu malları anlamıyorum dicem. Mal a yazık olacak. İnsan bu kadar mı ezik olur ve bunu bu kadar mı belli eder. Bazen düşünüyorum da böyle afet durumlarında Mazlumlar dışında iq oranına göre kayıp versek ... onlar da acaba biraz kendini geliştirmek için çabalar mı ?diyorum . sonra da diyorum ki nerdeeeee???? Vallahi bu kafadakiler bize her türlü yük. Eğer bi adım yol alamıyorsak,yerimizde sayıyorsak bunların yüzünden. Biz kendi çabamızla bunları kendimizden uzak tutmalıyız. Yanımızda yer almaları için bişeyler katmalılar kendilerine. Yoksa bu yükle daha fazla yol alamayacağız :(

Görüş Bildir