Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korona Sürecinin Geldiği Vahim Noktayı Net Biçimde Gösteren İnsanların Hepimizi Korkutan Paylaşımları

3.6bPAYLAŞIM

Ne yapacağız biz böyle?

Aylardır korona lanetiyle mücadele ediyoruz daha doğrusu etmeye çalışıyoruz. Bir sürü düzenlemeler, kısıtlamalar, sistem değişikliği, gerçeği yansıtmayan sayılar derken epey bi' yıprandık.

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi bir de koronavirüse yakalandığımızda birçok zorlukla karşılaşıyoruz. En önemlisi test yaptıramıyoruz, pozitif çıktığımızda hastanede tedavi olamıyoruz, durumumuz kötüyse eve bir ambulans bile çağıramıyoruz.

Vatandaş ne yapacağını şaşırmış durumda.

İnsanlar da bir şekilde seslerini sosyal medyadan da olsa yaşadıkları durumları duyurmaya çalışıyorlar.

Vatandaşların çaresizliği karşısında bizler de onlar gibi acı çekiyoruz... Bu süreç nasıl bitecek merak ediyorum. Hakkımızda hayırlısı artık!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suylamalahay

benzer sorunlar ile alakalı olarak içerik hazırladım resimler ile destekleyerek onedio hala yayınlamadı bilgilendirme bile yapmadı...

louvinia

Aileme teşhis kondu biz de şüpheli olarak kardeşimle beraber girdik karantinaya. Haftada bir kere ilaç getiriliyor sonra tık yok.COVID için test sıraları eski dönem fatura kuyruğu gibi...Değilsek bile o kuyrukta olmuşuzdur.Babam septom gösterince gitti 3 saat sonra döndü şaka gibi 3 saat! Bir tanecik test sözde...Kardeşimin okulu belge istiyor sınavları olduğu için sağlık bakanlığı çocuklara test yapmıyor.Sağlık ocağından çıkarttık bir belge okul diyor getirin.Dışarı çıkamayız uçalım mı ne yapalım? Allah razı olsun hep komşular akrabalar yardım etti.Zaten hiç bir telefon hattına bakmıyorlar yukarıda denildiği gibi...Dikkat ediniz çünkü sandığınız kadar kolay geçmiyor...

gunec71

Dünyanın parasını verdik, koca koca şehir hastaneleri yaptılar. Onlarda da mı yer yokmuş? Gerçi oraya yetişene kadar hasta rahmetli olur...

ongantheone

Halk olarak biz bir seyler yapamaz miyiz bu insanlar için, devlet yillardir oldugu gibi yine bunu da duzgun bi sekilde halledemedi ve hic sasirmadik.

kartal-ata

günlük vaka 3 bin deniyorsa onu 30 bin ölü sayısı 70 deniyorsa 700 olarak düşünün . çünkü böyle !!! valla gına geldi yalanlarından bu hükümetin sahra hastanesi kurulsun madem yer yok hastanelerde İtalyaydi sanırım öyle yapıyor şu an .

Görüş Bildir