Kızı ve Damadıyla Birlikte Balayına Gidip Üstüne Bir de Damadından Hamile Kalan Kaynana

5.9bPAYLAŞIM

Şaşkınlığım geçmedi bir süre...

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

Lauren Wall, Paul Wall tanıştığı zaman henüz 18 yaşındaydı, Sevgililer Günü'nde tanışan çift için masalsı bir hikaye gibiydi ilişkileri.

Lauren ve Paul henüz beş aydır birliktelerdi ve Lauren hamileydi. Çiftin kızları 2004 yılında dünyaya geldi ve evlenmeye karar verdiler.

Ağustos ayında evlenen çifte Lauren'in annesi düğünleri için 15 bin sterlin hediye etti. Düğünden sonra balayına gidecek olan çift de annelerine bir jest yapmak için yanlarında götürdüler, Lauren başına geleceklerden habersizdi tabii...

Balayında annesi ve eşinin çok iyi anlaştığını gören Lauren durumdan çok memnundu, aklına kötü bir şey getirmedi, kim getirirdi ki?

Balayından tam 8 hafta sonra, Paul ile evlilikleri çatırdamaya başladı ve Paul yüzüğünü de çıkararak evi terk etti.

Tabii o zaman Lauren, kocasının kendisini annesi için terk ettiğini bilmiyordu, hatta Julie'nin hamile olduğunu aklından bile geçirmedi.

Lauren'in kız kardeşi annesinin telefonu kullandığı sırada Paul ile olan konuşmalarını yakaladı ve Lauren'e anlattı. Fakat Lauren inanmak istemedi.

Kocası evi terk ettikten sonra annesi ile karşılaşan Lauren, Julie'nin karnının şiş olduğunu fark etti fakat Julie hasta olduğunu ve karnında kist olduğunu iddia etti.

"Annem ilk başta her şeyi inkar etti. İnanamıyordum, dünyada en çok güvendiğim iki insan olan annem ve kocam bana ihanet etmişlerdi. Bu bir annenin kızına yapabileceği en büyük kötülüktü. Beni koruması gerekirken, kocamı çaldı, ailemi ve hayallerimi yıktı. Bu yüzden onu asla tamamen affetmeyeceğim."

Aylar sonra Julie ve damadının bir bebeği oldu ve evlenmeye karar verdiler.

Tabii bu sırada, Julie kızının kendisini affetmesi için mektuplar yazdı, kapısına gitti. Düğünlerine katıldığını belirten Lauren, görevini yaptığını fakat asla Paul ile iletişime geçmediğini belirtti.

Aradan yıllar geçti ve Lauren kendisine yeni bir iş buldu. Annesi ile de gerekmediği sürece görüşmedi. Daha sonra evlendi ve şu anda 4. çocuğuna hamile.

Yaşadığı olay hakkında "Ömrümün sonuna kadar güven sorunları yaşayacağım. Evet zaman en iyi ilaç ama annem ve ben bir daha asla eskisi gibi yakın olamayız, ona bir daha asla güvenemem." diyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
crespo8610

anasını sikmiş

karacakaya

Düğünlerine katılmak ne peki bu kadar genişlik ...

ece-ysl

Ana gibi ana! Tövbe estağfurullah!

queen_of_the_7_kingdoms

Şu zamanlar çok korkunç günler yaşıyoruz,bilmem farkındamısınız?Tabu,yasak,ayıp,günah olan hiçbişey kalmadı,tam tersine döndü herşey,erkekler bile kadın oldu,ayaklar baş oldu,savaşlar,depremler,salgınlar,kıyamet alametlerinin hepsini neredeyse yaşıyoruz...Çok kötü bi zamandayız.Şahsen bu günleri görecegime,1930'larda falan dogup,hayatımı olması gerektigi gibi yaşayıp ölmeyi tercih ederdim.Yaşamak benim için gün geçirmekten ibaret,benim de kimseye güvenim yok,insanlar belli,görüyorsunuz,şeytanlaşmış..Erdem,ahlak,komşuluk,dostluk,arkadaşlık,aşka vs.dair hiçbişey kalmadı,hepsinin içi boşaltılıp başka şeylerle doldurulmaya çalışılıyor ama olmuyor,dolmuyor.Acaba eskiden de mi dünya böyleydi yoksa 2000'lerden sonra mı böyle oldu..The Walking Dead gibi bi dünyada yaşıyorum şahsen,insanlar zombileşmiş,tek farkları insan eti yemiyorlar ama besin kalmazsa falan onu da yaparlar..

queen_of_the_7_kingdoms

Hala dogan çocuklar var,tamam,tabiiki dogacak,neslimizin devamı için ama şahsen ilk sezonlardaki Lori gibi bu dünyaya çocuk getirmek istemem.Belki bizim böyle düşünmemizi istiyorlar ama gene de buna cesaret edemem..Mahşer gününün dehşetinden bahseder Kur'an;kadınlar çocugunu düşürecek diye,tamamen aynı olmasa da tabiiki,şimdi de çocuguna bakmayan,öldüren,çöpe atan,kocasını çalan yok mu..Çok kötü zamanlar yaşıyoruz,korkuyorum,korku ve bilimkurgu filmleri gerçekleşiyo bir bir..Allah yardım etsin bize,bunları yapanlar muratlarına eremesin.

garden_gnome

arkadasim bu sapıklıklar hep vardi ama insanlar bilmiyordu, hasır altı ediliyordu. Simdi sosyal medya sayesinde duyuluyor.

queen_of_the_7_kingdoms

Olabilir ama bukadar ahlaksızlık yoktu bence,salgın gibi yayılıyo

domalt-trump

Balayı için Malezya Kuala Lumpur'a gitmişler fotodan anladığım. Böyle bi ilişkinin tam yeri orası. Eşcinselliğe idam veriyolar ama ensest serbest.

Görüş Bildir