Görüş Bildir

Kız Öğrencisiyle Cinsel İlişkiye Giren Kadın Öğretmen Arabada Basıldı! Kocası Önce Affetti Sonra Şikayet Etti

Anasayfa > Güncel

İngiltere'nin Durham kentinde skandal bir olay yaşandı. Bir çocuk sahibi 35 yaşındaki öğretmen Aimee Jones kocasını aldatırken yakalandı. Arabada kız öğrencisiyle ilişkiye giren Jones o anlarda eşine yakalandı. Kendisini basan kocasına öğrencisini bir meslektaşı olarak tanıtırken oradan uzaklaşmasını istedi. Kocası önce Jones'den ayrılmak isterken çocukları için boşanmaktan vazgeçti. Ardından eşini bastığı kadının meslektaşı değil de 15 yaşındaki kız öğrencisi olduğunu öğrenince eşini şikayet etti. İşte olayın detayları...

Arabada Cinsel İlişkiye Girerken Yakalandı

Arabada Cinsel İlişkiye Girerken Yakalandı

İngiltere'nin Durham şehrinde 35 yaşındaki kadın öğretmen Aimee Jones, 15 yaşındaki kız öğrencisiyle ilişkiye girdiği sırada kendisini basan kocasına ilişkiye girdiği kişinin bir meslektaşı olduğunu söyleyip uzaklaşmasını istedi.

Olay yerinden uzaklaşan koca, Aimee'den ayrılmak istedi, fakat dört yaşındaki oğullarının hatırı için evliliği sürdürme kararı aldı.

Aldatılan Koca Eşini Şikayet Etti

Aldatılan Koca Eşini Şikayet Etti

Aldatılan koca, karısının ilişkiye girdiği kişinin meslektaşı değil de 15 yaşındaki kız öğrenci olduğunu öğrenince eşini şikayet etti.

Polisin yaptığı soruşturma sonrası Aimee'nin öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdiği parkta el ele dolaştıkları ortaya çıktı.

Mahkemeye çıkarılan Aimee, sekiz ay hapis cezası aldı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
8
4
3
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Mehmet Withgarden

erkek yapsa idam, kadın yapsa 8 ay vay amk adaletinle cima eyleyeyim diyecem de beni de atarlar.

Mehmet Withgarden

hem aldatma hem de yaşı küçük bireyle ilişki suçu var.