Görüş Bildir

Keyifli Kahvaltıların Hangi Vazgeçilmezisin?

Anasayfa > Test

Yüzyıllardır süren bir geleneğimiz kahvaltı yapmak. Yemek yemek üstüne ne düşünüyorsun bilmiyoruz ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı. Peki sen bu mutluluk kaynağı sofraların hangi vazgeçilmezisin?

Bunu öğrenmenin tek bir yolu var!

1. Öncelikle şunu öğrenelim, sen gece insanı mısın yoksa gündüz insanı mı?

1. Öncelikle şunu öğrenelim, sen gece insanı mısın yoksa gündüz insanı mı?

2. Yatmadan önce ne yaparsın desek?

2. Yatmadan önce ne yaparsın desek?

3. Peki sabahları alarmın çaldığı zaman ne yaparsın?

3. Peki sabahları alarmın çaldığı zaman ne yaparsın?

4. Alarm müziğini değiştrime sıklığın ne ola ki?

5. Pekii uyanıp da pencereden baktığın zaman nasıl bir manzara görmek istersin?

6. Peki ya sabahları genelde nasıl hissettiğini sorsak?

7. Genellikle işe/okula geç kalır mısın peki?

7. Genellikle işe/okula geç kalır mısın peki?

8. Şimdi de kahvaltıdayız, kahvaltını yaparken genelde ne ile uğraşırsın desek?

8. Şimdi de kahvaltıdayız, kahvaltını yaparken genelde ne ile uğraşırsın desek?

9. Peki yumurtayı nasıl istediğini sorsak?

10. Geldik son soruya! Hangisi yatağının demirbaşıdır?

Peynir!

Peynir!

Sen çok saf ve temiz bir insansın. İçinde gram kötülük yok senin. Genel olarak çok ılımlı ve sakin bir insansın fakat biraz sabırsızsın. Beklemek senin bu hayatta en nefret ettiğin şey. Eğer gereğinden fazla bekletilirsen seni bekleten kişiye daha önce hiç göstermediğin yönlerini gösterip onu seni bu kadar beklettiğine pişman edersin. Seni iyi tanımak, ona göre davranmak lazım yani sana. Tersin kötüdür senin. 

Kısaca senin karakterinle eşleşen kahvaltının yıldızı peynir! Yanında da mis gibi meyve suyu, hem de Tamek Kahvaltım... İyisin tabi :)

Zeytin!

Zeytin!

Sen genel olarak çok rahat bir insansın.  Kendini asla sıkmaz, strese

sokmazsın. Senin hayat felsefen kesinlikle oluruna bırakmak. Çok hırslı bir

insan olduğunu söyleyemeyeceğiz. Çünkü sen seni yoran her şeyden uzak duruyorsun. Yaz tatili senin yılın en sevdiğin zamanıdır. Çünkü işin yoktur, tatildesindir ve istediğin kadar keyfine bakabilirsin. Bunun dışında çok sakin ve hemen hemen her şeye parlamayan bir insansın. Sabretmeyi bilirsin. Ayrıca baktın olmuyor, bırakmasını iyi bilirsin. Kasıyorsa zorlamazsın yani.

Kısaca senin karakterinle eşleşen kahvaltının yıldızı zeytin! Yanında da mis gibi meyve suyu, hem de Tamek Kahvaltım... Of olsa da yesen!

Bal Kaymak!

Bal Kaymak!

Sen çok tatlı bir insansın onu bir söyleyelim de. Herkesi her durumda güldürmeyi, neşelendirmeyi çok iyi biliyorsun. Çünkü sen kendin zaten dünyanın en neşeli insanı sayılabilirsin. Bir gülümsersin, insanın içi ısınır ayrıca. Öyle bir etkin de mevcut. Bunun dışında çok sosyalsin sen. Seni bir saniye bile yalnız görmek mümkün değil. Bir sürü dostun var etrafında. Hem de yalandan dost değil, gerçek dost bunlar!

Kısaca senin karakterinle eşleşen kahvaltının yıldızı bal-kaymak! Yanında da mis gibi meyve suyu, hem de Tamek Kahvaltım... Mutluluğun formulü çok açık!

Sucuklu Yumurta!

Sucuklu Yumurta!

Sen tam anlamıyla sert ama samimi bir insansın. Bazıları tarafından kaba olarak nitelendirilebilirsin. Ama sendeki kesinlikle kabalık değil. Sen doğalsın, samimisin. İnsanların kabalık olarak nitelendirdiği şey tam olarak senin doğallığın ve samimiliğin. Sana tam anlamıyla Anadolu İnsanı diyebiliriz. Çünkü sen Anadolu'nun sıcaklığını, doğallığını, delikanlılığını almışsın. Senin antin kuntin huyların da yok hiç. Ben sarımsak soğan yemem kokar diyen insanlara bir türlü anlam veremiyorsun. Canın istiyorsa yiyeceksin! Akarına kokarına bakmayacaksın yani. Senin olayın bu.

Kısaca senin karakterinle eşleşen kahvaltının sucuklu yumurta! Yanında da mis gibi meyve suyu, hem de Tamek Kahvaltım... Böyle bir şey olamaz!

Kızarmış Ekmek!

Kızarmış Ekmek!

Sen gerçek bir yürüyen karizmasın. Karizmanın, zarafetin adeta beden bulmuş halisin. Son derece havalı bir insansın. Sen bir şey yapmasan bile insanlar seni görünce kendilerine çeki düzen veriyorlar ki senin yanında ezik gibi kalmasınlar. İçinde gizli bir Avrupalı olabilir senin. Sofistike zevklere sahipsin. Sıradanlıktan olabildiğince uzaksın. Sen şahsına münhasır bir insansın!

Kısaca senin karakterinle eşleşen kahvaltının yıldızı kızarmış ekmek! Üstüne ne süreceğin sana kalmış; fakat yanındaki belli, mis gibi meyve suyu, hem de Tamek Kahvaltım! Bu, ne güzel karışım be!

Meyve Suyu!

Meyve Suyu!

Sen dünyanın keyfine en düşkün insanlarından birisin. Seni üzecek hiçbir şeyi umursamıyorsun ve böylece mutlu oluyorsun. Gamsızsın, umursamazsın tamam ama umursadığın şeyler de yok değil bu dünyada. Sevdiğin insanlara çok önem veriyorsun mesela. Bir konu daha var olmazsa olmazlarından, o da sağlığın! Ee hem gamsızsın hem de sağlıklı. Sen böyle yüz yaşına kadar yaşarsın ey ömrü uzun insan!

Keyifli kahvaltıların en vazgeçilmezi: Tamek kahvaltım

Keyifli kahvaltıların en vazgeçilmezi: Tamek kahvaltım
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
10
6
5
4
3
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Aylin Kayhan

Bal Kaymak!

kendobushido

Çiğ yumurta içilirmi hiç iğrenç

sofiahyt

peynir! safim ben